کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری خبر داد

برگزاری ۴۷۰ عنوان برنامه به مناسبت سوم خرداد در چهارمحال و بختیاری

1 خرداد 1398 ساعت 12:33

فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: ۴۷۰ عنوان برنامه درقالب ۵۸ محور کلی توسط سپاه استان به مناسبت سوم خرداد پیش‌بینی و برگزار می‌شود.


به گزارش جهانبین نیوز؛ سردار علی‌محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: سوم خرداد سال‌روز پیروزمندانه رزمندگان اسلام در عملیات بیت‌المقدس ۶۱ بوده که به روز ملی مقاومت در کشور مشهور و نام‌گذاری شده است.

وی شعار محوری امسال را ما "پیروز هستیم" عنوان و خاطرنشان کرد: مقاومت و ایستادگی مردم در خرمشهر موجب شد تا نیروهای بعثی عراق نتوانند پیش‌روی در خرمشهر داشته باشند و مجبور به تسلیم شوند.

سردار اکبری با اشاره به اینکه نیروهای عراقی مجبور به جنگیدن بودند تا یا پیروز میدان شوند یا کشته شوند گفت: عراقی‌ها با شعار "ما آمده‌ایم تا بمانیم" وارد خرمشهر شدند اما مقاومت مردم این شهر مانع پیش‌روی دشمن به مرز و بوم ایران شد.

وی مقاومت را علت پیروزی در هشت سال دفاع مقدس دانست و گفت: اگر امروز شاهد انواع جنگ‌های اقتصادی فرهنگی و سایبری هستیم به دلیل مقاومتی ایست که انقلاب اسلامی داشته و در این مدت دشمن نتوانست ذره‌ای ما را از آرمان‌ها و عقایدمان دور کند.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری با اشاره به پیش‌بینی برگزاری ۴۷۰ عنوان برنامه درقالب ۵۸ محور کلی توسط سپاه استان به مناسبت سوم خرداد افزود: حضور نیروهای مسلح در برنامه‌ای با ‌عنوان انس و مودت در ماه رمضان در روز پنج‌شنبه، غبارروبی گلزار شهدا در سراسر استان توسط سپاه و نیروی انتظامی، سرکشی از خانواده شهدا و تجلیل از جانبازان عملیات بیت‌المقدس و... ازجمله مهم‌ترین این برنامه‌ها هستند.

سردار اکبری اضافه کرد: امسال به دلیل مقارن شدن سوم خرداد، روز مقاومت، با ماه رمضان و نزدیکی با لیالی قدر، برنامه این روز متفاوت با سال گذشته است و این برنامه به‌صورت برگزاری اجتماع در روز جمعه در مصلی شهرکرد با حضور کارکنان سپاه  خواهد بود.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری با اشاره به حضور فعال رزمندگان این استان درقالب لشکرها و تیپ‌ها در عملیات بیت‌المقدس افزود: این استان در عملیات بیت‌المقدس ۸۰ شهید تقدیم کرد و جزء فاتحین خرمشهر هستند.

انتهای پیام/


کد مطلب: 42110

آدرس مطلب :
http://www.jahanbinnews.ir/news/42110/برگزاری-۴۷۰-عنوان-برنامه-مناسبت-سوم-خرداد-چهارمحال-بختیاری

جهان بین
  http://www.jahanbinnews.ir