کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

در آستانه سال نو

ورودي هاي شهرستان کيار نظافت و زيباسازي مي شود

16 اسفند 1396 ساعت 13:32

معاون فرماندار کيار گفت: ورودي هاي شهرستان کيار و شهرها و روستاهاي اين شهرستان به همت شهرداران و دهياران شهرستان کيار نظافت و پاکسازي مي شود.


به گزارش جهانبین نیوز علي فتح نصيريان معاون فرماندار کيار در گفت‌وگو با کيار بيدار  اظهار کرد: در آستانه سال نو و باتوجه به لزوم زيباسازي شهرها و روستاها جهت استقبال از مسافران نوروزي و ايجاد فضايي فرح بخش و سالم و عاري از هرگونه آلودگي علاوه بر زيباسازي و پاکسازي محوطه داخلي شهرها و روستاها شهرداران و دهياران شهرستان کيار با اعزام اکيپ هاي جمع آوري زباله خود ورودي هاي شهرستان کيار از سمت شهرستان شهرکرد، بروجن، اردل و همچنين ورودي هاي شهرها و روستاهاي شهرستان کيار را تميز و پاکسازي مي کنند.

وی در ادامه افزود: از ابتداي محدوده قانوني شهرستان کيار روز جمعه ۱۸ اسفند ماه عمليات پاکسازي اطراف جاده هاي شهرستان کيار به صورت همزمان توسط نيروهاي شهرداري هاي شلمزار، ناغان، گهرو و دهياري هاي تشنيز و خراجي و تعاوني دهياران فجر بخش مرکزي کيار انجام و زباله هاي پراکنده به جايگاه هاي دفن زباله منتقل مي شود.

نصيريان از اهالي شهرستان دعوت کرد در اين فعاليت همگاني با کمک شهرداري ها و دهياري ها چهره ي زيباي بهار را زيباتر از سال هاي گذشته با جمع آوري زباله ها به مسافران، گردشگران و اهالي شهرستان ارائه کنند.

انتهاي پيام1026ج /۵۸۰ک


کد مطلب: 38800

آدرس مطلب :
http://www.jahanbinnews.ir/news/38800/ورودي-هاي-شهرستان-کيار-نظافت-زيباسازي-مي-شود

جهان بین
  http://www.jahanbinnews.ir