کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

رئيس گروه آموزش ورزش و جوانان چهارمحال و بختياري:

فعاليت‌هاي آموزشي حوزه ورزش در چهارمحال و بختياري نيازسنجي مي‌شود

25 بهمن 1396 ساعت 10:59

رئيس گروه آموزش ورزش و جوانان چهارمحال و بختياري گفت: به دنبال سياست‌هاي جديد اداره کل ورزش و جوانان استان در جهت ارتقاء کيفي آموزش و برقراري ارتباط هر چه بيشتر با مراکز علمي و دانشگاهي جلسه‌اي با متوليان امر آموزش در حوزه ورزش برگزار مي‌شود.


به گزارش جهانبین نیوز؛ مينا مختاري رئيس گروه آموزش ورزش و جوانان چهارمحال و بختياري در گفتگو با خبرنگار بام ايران خبر؛ اظهار کرد: دستگاه‌هاي مختلف فعال در حوزه ورزش اقدام به برگزاري کارگاه‌ها، سمينارها و دوره‌هاي آموزشي با موضوع مشابه مي‌کنند.

وي افزود: روز چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، جلسه‌اي با حضور مسئولان حوزه‌هاي تربيت بدني دانشگاه شهرکرد، آزاد و پيام نور شهرکرد و آموزش و پرورش استان با هدف ايجاد هم‌افزايي و ارتقاء استفاده از ظرفيت‌هاي موجود در استان برگزار تا ضمن افزايش تعامل از موازي‌کاري در اين حوزه نيز جلوگيري شود.

رئيس گروه آموزش ورزش و جوانان استان بيان کرد: اين جلسه با هدف بهره‌مندي از ظرفيت نخبگان و متخصصان مراکز علمي و آموزشي استان براي جلوگيري از موازي‌کاري در برگزاري کارگاه‌ها و دوره‌هاي آموزشي مشابه برگزار مي‌شود.

مختاري خاطرنشان کرد: تدوين تقويم آموزشي مشترک با دانشگاه براي برگزاري دوره‌ها، کارگاه‌ها و سمينارهاي آموزشي و استفاده از ظرفيت دانشگاه براي تدوين، انتشار و توليدات آموزشي از ديگر اهداف برگزاري اين جلسه است.

انتهاي پيام1026ج /۵۳۰ب


کد مطلب: 38542

آدرس مطلب :
http://www.jahanbinnews.ir/news/38542/فعاليت-هاي-آموزشي-حوزه-ورزش-چهارمحال-بختياري-نيازسنجي-مي-شود

جهان بین
  http://www.jahanbinnews.ir