کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

نمايشگاه دست آوردهاي فني و حرفه اي لردگان

امام جمعه لردگان: مهارت آموزي گام نخست « رونق توليد» است+ تصاوير

6 مرداد 1398 ساعت 11:43

امام جمعه لردگان گفت: نقش اصلي راهبرد و شعار رهبري براي سال ۹۸ بر عهده جوانان است و مهارت آموزي گام نخست « رونق توليد» است.


به گزارش جهانبین نیوز؛حجت الاسلام سيد مهدي تاج زاد امام جمعه شهرستان لردگان امروز در بازيد از  نمايشگاه دست آوردهاي فني و حرفه اي گفت: در جامعه امروز مهارت آموزي به يک نياز و ضرورت اجتناب ناپذير اجتماعي تبديل شده است.

وي افزود: با توجه به اينکه فني و حرفه اي در تربيت نيروي ماهر بر اساس نياز منطقه اي نقشي مهم ايفا مي کند بايد بر اساس آينده نگري و تربيت نيروي ماهر بر اساس نياز چند سال آينده  در تربيت نيروي انساني گام برداريم.
 
امام جمعه لردگان گفت: نقش اصلي راهبرد و شعار رهبري براي سال ۹۸ بر عهده جوانان است و مهارت آموزي گام نخست « رونق توليد» است.
 
تاج زاد با تاکيد بر فراگيري حرفه‌هاي مهارتي بيان کرد: اولين راه رسيدن به اين آموختن در نظر داشتن خدا و تقواي الهي همراه با  تلاش فردي و جمعي موجب دست يابي به اشتغال و رفع بيکاري مهارت آموزي مي شود که همه جوانان متقاضي اشتغال بايد به اين مهم توجه کنند.

امام جمعه لردگان با اشاره به ظرفيت بالاي شهرستان لردگان در عرصه اشتغال و کارآفريني گفت: اين شهرستان قابليت‌هاي مهمي در ايجاد اشتغال و کارآفريني دارد که با شناسايي و معرفي اين ظرفيت‌ها  به جوانان زمينه مهارت آموزي جوانان فراهم شود.

گفتني است به مناسبت 6 مرداد، روز ملي ترويج آموزش هاي فني و حرفه اي و كارآفريني توسط امام جمعه، فرماندار و برخي از ادارات شهرستان لردگان از نمايشگاه دستاوردهاي فني وحرفه اي شهرستان بازديد به عمل آمد.
 
انتهاي پيام/630 ل
 
 


کد مطلب: 42527

آدرس مطلب :
http://www.jahanbinnews.ir/gallery/42527/1/امام-جمعه-لردگان-مهارت-آموزي-گام-نخست-رونق-توليد-تصاوير

جهان بین
  http://www.jahanbinnews.ir