۰
plusresetminus
تاریخ انتشارجمعه ۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۸
کد مطلب : ۵۲۱۴۴
فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری:

بسیجیان همچنان پای دستاوردهای انقلاب ایستاده اند/لزوم بازگشت جوانان فریب‌خورده به بدنه جامعه

علی محمد اکبری گفت: به همه دشمنان اخطار می دهیم و به مردم نوید می دهیم پای دستاوردهای انقلاب ایستاده ایم، فضای مجازی و دنیای واقعی انسجام بین مردم ایران اسلامی را نشان نمی دهند اما برای یک نظم نوین با مخوریت ایران آماده باشید و این قدرت اسلام است که در سراسر جهان ظهور کرده است.
بسیجیان همچنان پای دستاوردهای انقلاب ایستاده اند/لزوم بازگشت جوانان فریب‌خورده به بدنه جامعه
به گزارش جهانبین نیوز؛ سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهرکرد، اظهار کرد: عرصه های مختلف فعالیت بسیج در عرصه های مختلف سازندگی، محرومیت زدایی، عمرانی،زیرساخت،علمی و فناوری، کشاورزی امنیتی،سیاسی، معنویت و تعلیم و تربیت است.

وی افزود: بیش از ۹۲ هزار شهید بسیجی در انقلاب و دفاع میدس تقدیم انقلاب و ایران اسلامی شد و یکی از افتخارات ماندگار بسیج است.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) ادامه داد: با دستور امام راحل بسیج مستضعفین تشکیل شد و امروز به یکی از ضرورت های کشور برای انسجام، هدایت، جذب، آموزش و... مردم کشور تبدیل شده است.

اکبری عنوان کرد: هر جایی که لازم باشد بسیج با رشادت های خود حضور دارد همانگونه که در هشت سال دفاع مقدس، دفاع از حرم آل الله و امروز که دشمنان به دنبال ناامیدی مردم در صحنه های مختلف هستند نیز حضور آگاهانه بسیج مشهود است.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) خاطرنشان کرد: اگر سیل بیاید اولین گروه هایی که به منطقه اعزام می شوند بسیجیان هستند، در زلزله بسیج است که آتش به اختیار وارد میدان می شوند، حضور بسیجیان در عرصه های معنوی مثل نماز جمعه، جشن های ملی و... از دیگر میدان های حضور بسیج است.

اکبری اضافه کرد: همچنان که در دفاع مقدس و دفاع از تمامیت ارضی ایران اسلامی ثابت کردیم، هنوز در زمینه های مختلف و هر جا ضرورت داشت حضور خواهند داشت.

وی بیان کرد: جوانان فریب خورده به جز معاندین و اغتشاشگران که ایجاد مزاحمت کردند، به اموال دیگران آسیب زدند و... باید به بدنه جامعه بازگردند.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) تاکید کرد: به همه دشمنان اخطار می دهیم و به مردم نوید می دهیم پای دستاوردهای انقلاب ایستاده ایم، فضای مجازی و دنیای واقعی انسجام بین مردم ایران اسلامی را نشان نمی دهند اما برای یک نظم نوین با مخوریت ایران آماده باشید و این قدرت اسلام است که در سراسر جهان ظهور کرده است.

اکبری افزود: ملت ایران قوی شده است، هر جایی اراده کند می تواند داشته های دشمن را هدف قرار دهد و به همین دلیل است که دشمن سعی می کند با ایجاد اغتشاش در داخل کشور به نظام جمهوری اسلامی خدشه وارد کند که با حضور با بصیرت مردم این مسائل نیز رفع می شود.

وی ادامه داد: نیروهای بسیج باید قوی تر از قبل باشند و از ظرفیت بسیجیان در عرصه های مختلف استفاده شود.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) در انتها از حضور اقشار مختلف در نماز جمعه و همچنین از برپایی میز خدمت برای ارائه خدمات مختلف به مردم استان چهارمحال و بختیاری در معیادگاه نماز جمعه تشکر کرد.

انتهای پیام/1031ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱

ساعت:

۰۸:۲۵:۴۳

26 Nov 2022