۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۲۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۴
کد مطلب : ۵۲۰۶۰
معاون اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری؛

کمیته خیّرین ورزش‌یار در چهارمحال و بختیاری احیا شد

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری از راه‌اندازی کارگروه خیّرین ورزش‌یار استان پس از 5 سال وقفه خبر داد و گفت: مهمترین هدف از این اقدام، شناسایی خیّرین و علاقه‌مندان به کمک در حوزه ورزش است.
کمیته خیّرین ورزش‌یار در چهارمحال و بختیاری احیا شد
محمود سلیمی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ از راه‌اندازی کارگروه خیّرین ورزش‌یار استان پس از 5 سال وقفه خبر داد و اظهار کرد: مهمترین هدف از این اقدام، شناسایی خیّرین و علاقه‌مندان به کمک در حوزه ورزش است.
 
وی افزود: اهمیت هزینه کرد و گسترش اماکن ورزشی و فعالیت در آن‌ها کمتر از سایر حوزه‌ها نیست، ورزش مورد نیاز بسیاری از افراد جامعه و یکی از مهمترین اولویت‌های امروز در امور خیر است.
 
معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه ساخت ورزشگاه‌ها در سطح چهارمحال و بختیاری در حال پیگیری است، ادامه داد: هیئت‌های ورزشی شهرستان‌ها هر خیّر را از راه های مختلف شناسایی کرده و با رایزنی، معرفی و توضیح اهداف و نیازهای ورزشی در جامعه، امور خیر را در زمینه ورزش فرهنگ سازی کنند و با هر مبلغ حتی خرید یک توپ به جمع خانواده خیّرین بپیوندند.

سلیمی با اشاره به وجود 40 پروزه نیمه تمام ورزشی در سطح چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: می‌توان هر بخش از پروژه را به خیّرین واگذار کرد و در نام‌گذاری آن مکان از نام خیّر استفاده کرد.
 
وی خاطرنشان کرد: ساخت پروژه‌های جدید صرفاً از طریق خیّرین قابل اجراست، اگر خیّرین 30 درصد از هزینه را کمک کنند، دولت مابقی هزینه‌ها را متقبل می‌شود.
 
انتهای پیام/1031ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

شنبه ۲۱ آبان ۱۴۰۱

ساعت:

۱۱:۰۷:۳۵

12 Nov 2022