۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۴
کد مطلب : ۵۱۶۷۴
رئیس پلیس راهور چهارمحال و بختیاری؛

سرویس‌های مدارس، تعداد دانش‌آموز مجاز سوار کنند/ کنترل سلامت فنی خودرو و فردی راننده از سوی پلیس

رئیس پلیس راهور چهارمحال و بختیاری گفت: تعداد سرنشین مجاز که سرویس مدرسه می‌تواند سوار کند در کارت وسیله نقلیه درج شده است و با متخلفان در این خصوص برخورد می‌شود.
سرویس‌های مدارس، تعداد دانش‌آموز مجاز سوار کنند/ کنترل سلامت فنی خودرو و فردی راننده از سوی پلیس
ایرج حسین پور رئیس پلیس راهور چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: ترافیک روز اول مهرماه به ساماندهی سرویس مدارس وابسته است، بخشی از ترافیک این روز هم به والدینی بازمی‌گردد که می‌خواهند فرزندان تازه واردشان به مدارس را همراهی کنند.
 
وی افزود: ترافیک روز اول مهر با ترافیک معمول صبحگاهی یا ظهر مختلط می‌شود، معابر شهرها به‌ویژه شهرکرد کشش حجم بالای ترافیک را ندارند از همین رو در دو هفته ابتدایی مهر معمولا با ترافیک سنگینی مواجه خواهیم بود.
 
رئیس پلیس راهور چهارمحال و بختیاری ادامه داد: جلسات مختلفی درخصوص ترافیک اول مهرماه برگزار شد و امیدواریم مهر امسال از حجم ترافیک کاسته شود.
 
حسین‌پور عنوان کرد: لیست مشخصات فردی و فنی سرویس مدارس در اختیار پلیس راهور قرار می‌گیرد و کارشناسان برای بررسی فنی وسیله نقلیه، صلاحیت فردی راننده، تست اعتیاد و... اعزام می‌شوند، در شهرستان بروجن این موضوع آغاز شده و به زودی در شهرکرد نیز اجرایی می‌شود.
 
وی خاطرنشان کرد: در طول سال نیز با توجه به برچسب و هولوگرامی که شرکت‌های حمل و نقل باید برروی خودروهای خود نصب کنند، کنترل‌ها و بازرسی‌ها انجام می‌شود.
 
رئیس پلیس راهور چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه پلیس راهور فراجا تصادفات دانش‌آموزی را به‌صورت ویژه و جدای از بقیه حوادث رانندگی پیگیری می‌کند، اضافه کرد: تعداد سرنشین مجاز که سرویس مدرسه می‌تواند سوار کند در کارت وسیله نقلیه درج شده است و با متخلفان در این خصوص برخورد می‌شود.
 
حسین پور بیان کرد: یکی دو هفته اولی مهر قطعا ترافیک خواهیم داشت از مردم و خوانواده‌ها درخواست می‌کنم که صبور باشند، همچنین چند مورد هم اصلاح ترافیکی انجام گرفته است که امید است در کاهش ترافیک ابتدای مهر کمک کننده باشد.
 
انتهای پیام/1031ج
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

سه شنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۱

ساعت:

۱۱:۳۹:۳۹

20 Sep 2022