۰
plusresetminus
همسر شهید مجید صادقی گفت: در زندگی بعد از شوهرم کمبودهای بسیاری داشتم و در زمان تولد فرزند دومم لباس مشکی بر تن داشتم و با غم و اندوه فرزندم را به دنیا آوردم.
بعد از شهادت شوهرم با سختی‌های بسیاری مواجه بودم/الگوبرداری فرزندانم از پدرشان خوشحالم می‌کند
صادقی همسر شهید مجید صادقی در روستای سودجان در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: کل زندگی مشترک ما با شهید صادقی خاطره است.
 
وی با اشاره به اینکه شوهرم برای اعزام به جبهه نام‌نویسی کرد و حدود 45 روز در منطقه حضور داشت و بعد از این مدت شهید شد تصریح کرد: زمانی که شوهرم به شهادت رسید من دختر کوچکم را باردار بودم و فرزندم پدرش را ندید و به من به تنهایی فرزندانم را بزرگ کردم.
 
صادقی بیان داشت: اخلاق خوب ویژگی بارز شوهرم بود و احترام بسیاری برای بزرگ‌ترها و بچه‌ها قائل بود، آرزویم این است که یکبار دیگر در خوابم ببینمش.
 
همسر شهید صادقی یادآور شد: شوهرم برای پدر و مادرش ارزش بالایی قائل بود و همواره عصایی برای دستشان بود.


 
وی با اشاره به مشکلات زندگی و جای خالی همسر شهیدش افزود: در زندگی بعد از شوهرم کمبودهای بسیاری داشتم و در زمان تولد فرزند دومم لباس مشکی بر تن داشتم و با غم و اندوه فرزندم را به دنیا آوردم، در طول زندگی احساس تنهایی داشتم و این برایم بسیار سخت بود.
 
صادقی افزود: می‌توان گفت سخت‌ترین لحظه زندگیم زمانی بود که فرزندم در تنهایی به دنیا آمد و این برای من خیلی دشوار بود.
 
همسر شهید صادقی با بیان اینکه دختر کوچکم از نظر ظاهر و هم از نظر اخلاقی شباهت بسیاری به شوهرم دارد، اما هر دو فرزندم هم روی بحث حلال و حرام حساس هستند و حق الناس را مانند پدرشان خط قرمز خود می‌دانند.
 
وی ادامه داد: خوشحال هستم که فرزندانم همچون پدرشان مسئولیت‌پذیر بوده و ایشان را سرلوحه زندگی‌شان قرار داده‌اند.
 
انتهای پیام/1026ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱

ساعت:

۱۱:۳۹:۱۰

18 Jun 2022