۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۷
کد مطلب : ۵۰۶۴۷
مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری:

تا پایان هفته غباری وارد چهارمحال و بختیاری نمی‌شود/ مردم در روزهای آینده منتظر بارش نباشند

مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه تا پایان هفته روزهای بارشی نداریم گفت: از دیروز تقریبا از میزان گرد و غبار در سطح استان کاسته شده است و نقشه‌ها و شرایط جوی بیان‌گر این است که تا پایان هفته غبار وارد استان نمی‌شود.
تا پایان هفته غباری وارد چهارمحال و بختیاری نمی‌شود/ مردم در روزهای آینده منتظر بارش نباشند
مهران چراغ‌پور مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: شهرکرد با دو درجه سانتی‌گراد، امروز، صبح سردی را تجربه کرد و به‌عنوان سردترین ایستگاه استان و مرکز استان در کشور به ثبت رسید.
 
وی با بیان اینکه انتظار داریم از امروز شاهد روند افزایش نسبی و تدریجی دما را شاهد باشیم تصریح کرد: به تدریج دماها خصوصا کمینه دماها در شهرکرد رو به افزایش خواهد بود.
 
چراغ‌پور اضافه کرد: طی روزهای آینده پدیده خاص بارشی نداریم و آسمان استان صاف تا کمی ابری و گاهی با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.
 
مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری یادآور شد: در بعدازظهرها بر میزان سرعت وزش باد افزوده می‌شود و وزش نسبتا شدید باد در برخی از ساعات در اکثر نقاط این استان دور از انتظار نیست.
 
وی با اشاره به اینکه تا پایان هفته روزهای بارشی نداریم گفت: از دیروز تقریبا از میزان گرد و غبار در سطح استان کاسته شده است، امروز نیز غبار قابل ملاحظه‌ای در استان دیده نمی‌شود و نقشه‌ها و شرایط جوی بیان‌گر این است که تا پایان هفته غبار وارد استان نمی‌شود.
 
انتهای پیام/1026ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خبرهای مارا در پیام رسان های زیر دنبال کنید

تاريخ:

سه شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱

ساعت:

۱۰:۰۷:۳۸

10 May 2022