کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری:

نخبگان باید مورد حمایت جدی قرار گیرند/امید وجود نداشته باشد نخبه ما احساس رخوت و سستی می کند

2 آذر 1400 ساعت 13:29

حجت الاسلام والمسلمین محمد علی نکونام نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: جوانان ما اگر امید داشته باشند سرد و مایوس نمی شوند و نخبه ما احساس رخوت و سستی نمی کند.


به گزارش جهانبین نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین محمد علی نکونام نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری امروز در اختتامیه سیزدهمین جشنواره جهادگران علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: اقتضا نگاه بسیجی در این است که به هیچ عنوان ناامید نشود و روحیه جهادی خود را حفظ کند.

وی تصریح کرد: در کشوری زندگی میکنیم که برای رسیدن به تعالی باید روحیه جهادی خود را حفظ کنیم و در این راستا گام های بلندی، برداریم.

نکونام خاطر نشان کرد: اگر جوانان ما روحیه جهادی نداشته باشند نمی توانند انقلاب را به مقصد برسانند، آن ها در اوج نگرانی احساس خطر نمی کنند و نا امید نمی شوند.

وی با اذعان بر اینکه جوانان ما اگر امید داشته باشند سرد و مایوس نمی شوند گفت: اگر امید وجود داشته باشد نخبه ما احساس رخوت و سستی نمی کند.

نکونام با بیان اینکه در سال های قبل نگاه به امسال شما نبود و بیشتر نگاه به بیرون بوده است گفت: امروز شرایط فرق می کند و نگاه به جوانان بسیار پررنگ است و حمایت از تولیدات داخلی زیاد صورت می گیرد.

وی با تاکید بر جوانان و نخبگان ما باید مورد حمایت جدی قرار گیرند گفت: امید است شرایطی در آینده حاکم شود که در آن همراهی با نخبگان صورت گیرد و شما جوانان باید برای توسعه کشور حرکت جدی داشته باشین.

نکونام با بیان اینکه دشمن به شدت در تلاش است که امید را از جوانان ما بگیرد گفت: حرکتی را آغاز کرده ایم که دشمن خلع سلاح شود و کشور را به توسعه ای که مد نظر است با همراهی و همکاری شما جوانان جهادگر و نخبه برسانیم.

انتهای پیام/1020ج
 


کد مطلب: 49160

آدرس مطلب :
https://www.jahanbinnews.ir/news/49160/نخبگان-باید-مورد-حمایت-جدی-قرار-گیرند-امید-وجود-نداشته-باشد-نخبه-احساس-رخوت-سستی-می-کند

جهان بین
  https://www.jahanbinnews.ir