۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۲ تير ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۷
کد مطلب : ۴۸۰۳۸

آنهایی که می خواهند زنان را ملعبه جامعه کنند خیانتکارند

یک استاد دانشگاه گفت: امام خمینی (ره) فرمودند ما با ترقی زنان مخالف نیستیم بلکه با رواج فحشا در جامعه مخالفیم،آنهایی که می خواهند زنان را ملعبه جامع کنند خیانتکارند و باید خود مردم باید ازین مکر و حیله بدور باشند.
آنهایی که می خواهند زنان را ملعبه جامعه کنند خیانتکارند
سید حسن جلالی استاد دانشگاه در گفتگو با جهانبین نیوز عنوان کرد: پوشش برای همه چه زن و چه مرد یک امر لازم و معقول است و بهترین استدلال ما برای کسانی که به خدا ، قبر و قیامت اعتقاد ندارند ، استدلال عقلی می باشد.

وی افزود:امام حسین (ع) در مواجهه با قوم ظالم و ستمکار گفت اگر دین ندارید آزاده باشید،کدام انسان عاقلی خودش را در انظار چشم ها و نگاه های مصموم اینگونه مورد نمایش می گذارد؟،متاسفانه دنیای تجربه گرای غرب به واسطه برهنگی در اوج انحطاط ، پستی و زوال اخلاقی می باشد که هر از چندگاهی گزارشات عجیب و غریبی از جوامعی که دنبال فکر و آزادی هستند به گوش می رسد.

جلالی ابراز کرد:دنیای غرب که الان مظهر برهنگی و آزادی جنسی است و نهایت زلالت از دنیای غرب عقیده ی محصور بودن زن است، آنچیزی که خدای عالمیان برای ما در نظر گرفته پوشش است و زن باید محجوب باشد تا از نگاه های مصموم در امان باشد.

وی عنوان کرد:معمولا زن هایی که دنبال ولنگاری هستند زندگی های بسامانی ندارند،ما بعد از گذشت 40 سال از عمر انقلاب اسلامی در بعضی سطوح جامعه شاهد بی حجابی هستیم و در ادارات منسوب به جمهوری اسلامی زنانی کار می کنند که رعایت حجاب ندارند، این دست از ناملایمات بخاطر مدیران عالی کشور در سطوح جامعه است که با لباس روحانیت به مردم دروغ می گویند و مردم ایران متاسفانه اسلام را در اشخاص دیده و منتقلش می کنند و اصل دین و ایمان در بین مردم از بین رفته است.

جلالی بیان کرد:بی حجاب در بین خانواده های مسئولان دولتی ، استانداران و شهرداران ما یکی از عللی است که باعث شده تا اینگونه بی بند و باری ها در مسئله عفاف و حجاب در کشور موجود باشد و لقمه های ناپاک و عدم توجه به خمس و زکات در جامعه یکی دیگر از علل وضع مسئله عفاف و حجاب در جامعه است.

وی با اشاره به نشر اکاذیب و دروغ در جامعه توسط حامیان فرهنگ غربی در جامعه اظهار کرد:عده ای از دوران پهلوی تا کنون به مردم یاد می دهند تا دین اسلام را به مسلخ بکشانند و سودای غربی شدن را در بین جامعه می پرورانند تا همانند غربی ها پیشرفت کنید،دین اسلام یک دین تحریف نشده است ، ادیان دیگر همانند مسیحیت دیگر منسوخ اند  و حتی اجازه تفکر نیز به مردمشان نمی دهند،دین اسلام مرتب مردم را به تفکر و تعقل تشویق می کند.

جلالی در پایان افزود:امام خمینی (ره) فرمودند ما با ترقی زنان مخالف نیستیم بلکه با رواج فحشا در جامعه مخالفیم،آنهایی که می خواهند زنان را ملعبه جامع کنند خیانتکارند و باید خود مردم ازین مکر و حیله بدور باشند.

انتهای پیام/1030 ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

سه شنبه ۲۲ تير ۱۴۰۰

ساعت:

۰۹:۳۸:۳۴

13 Jul 2021