۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۱
کد مطلب : ۴۷۴۶۸

مردم چهارمحال و بختیاری ۱۵ میلیارد تومان زکات پرداخت کرده‌اند

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: سال گذشته مردم استان ۱۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان زکات واجب، مستحب و فطریه پرداخت کرده‌اند.
مردم چهارمحال و بختیاری ۱۵ میلیارد تومان زکات پرداخت کرده‌اند
به گزارش جهانبین نیوز ، علی ملک پور در جلسه هماهنگی جمع‌آوری زکات فطریه در محل دفتر نماینده ولی فقیه در استان بیان کرد: از مجموع ۱۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان زکات پرداختی مردم استان، یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان زکات فطریه بوده است.

وی افزود: زکات پرداختی مردم استان در اسرع وقت و کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست نیازمندان همان مناطق می‌رسد که این مسئله از نقاط قوت این نهاد است.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به استقرار پایگاه‌های جمع‌آوری زکات فطریه در محل برگزاری نماز عید فطر ادامه داد: روش‌های پرداخت غیرحضوری نیز از طریق رسانه‌ها اعلام می‌شود.

ملک پور بابیان اینکه طی سال گذشته مردم خیر و نیکوکار در استان و خارج از استان ۱۰۶ میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند گفت: کمک‌های پرداختی در قالب نقد و کالا بوده که به دست نیازمندان رسیده است.

وی با اشاره به فعالیت ۹۶ مرکز نیکوکاری تحت نظارت کمیته امداد استان گفت: کمک‌های جمع‌آوری شده توسط این مراکز به دست نیازمندان تحت حمایت و غیر تحت حمایت در همان مناطق می‌رسد.

انتهای پیام /1020ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰

ساعت:

۰۹:۲۲:۱۰

9 May 2021