۰
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۲
کد مطلب : ۴۷۳۹۷

طرح شهید سلیمانی و آرایه های خدمت در کارزار کرونا

بسیجیان چهارمحال و بختیاری با حضور موثر در طرح سردار شهید حاج «قاسم سلیمانی» و الگوگیری از روحیه جهادی این شهید والامقام وارد کازار کرونا شدند و با پشتیبانی و حمایت همه جانبه از کادر درمان و مراقبت از بیماران مبتلا در خط مقدم مقابله با کرونا پیشتازی می‌کنند.
طرح شهید سلیمانی و آرایه های خدمت در کارزار کرونا
به گزارش   جهانبین نیوز ؛ سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مرحله اول  طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با موفقیت های زیادی روبه رو بوده است .

وی با اشاره به اینکه در  طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بین سپاه و علوم پزشکی تفاهم نامه ای بسته شده است تصریح کرد: برای مقابله با ویروس کرونا از همه ظرفیت ها استفاده می شود.

سردار اکبری با بیان اینکه متاسفانه به دلیل عدم رعایت قرنطینه کردن خانگی این بیماری گسترش پیدا کرد  گفت: به کمک بهداشت و درمان افرادی که در طرح پیش بینی شده است واکسینه می شوند و برای کنترل قرنطینه نیز سپاه و بسیج ورود پیدا می کنند.

وی  از مردم استان چهارمحال و بختیاری خواست که همچون گذشته همکاری لازم را با مراکز بهداشتی و درمانی داشته باشند بیان داشت: بسیجیان ما با قوت تمام مرحله بعدی طرح شهید حاج قاسم سلیمانی را کیلیک می زنند.

سردار اکبری افزود: سپاه و بسیج ،  1200 تیم نظارتی ، مراقبتی و رصد در غالب طرح سپهبد حاج قاسم سلیمانی تشکیل  داده است که با تقویت تمام برای کمک به علوم پزشکی پای کار آمده اند.

 وی با تاکید بر اینکه طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی تا پایان این ویروس منحوس ادامه دارد گفت: تا پایان شهریورماه مرحله پنجم این طرح به پایان می رسد و با قوت تمام وارد فاغزهای بعدی می شویم.

سردار اکبری در پایان خاطر نشان کرد: این طرح معایب و نواقصی هم داشت که در مراحل بعدی تمام آن ها برطرف می شود و بسیجیان ما با تقویت تمام پا به پای کادر درمان پیش می روند.

انتهای پیام/1020ج
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

دوشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰

ساعت:

۰۹:۳۳:۴۲

3 May 2021