۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۷
کد مطلب : ۴۷۳۸۳
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری؛

شهید مطهری معلمی دلسوز و انقلابی بود/اندیشه های مطهری سر لوحه کار معلمان قرار گیرد

حجت الاسلام والمسلمین محمد علی نکونام گفت: معلمان و فرهنگیان بدانند اگر میخواهند موفق بشوند و کمال نصیبشان گردد باید همچون شهید مطهری خدا محوری ، اخلاص و برای خدا حرکت کردن را سرامد همه ویژگی ها قرار دهند.
شهید مطهری معلمی دلسوز و انقلابی بود/اندیشه های مطهری سر لوحه کار معلمان قرار گیرد
به گزارش جهانبین نیوز؛ محمد علی نکونام نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد امروز به مناسبت سالروز شهادت شهید مطهری و روز معلم ،در جمع معلمان و مدیران آموزش و پرورش استان بیان کرد :حضور میدانی مدیران در مناطق محروم و دیدن مشکلات آنجا صرف اینکه حتی کاری انجام نگیرد ،در مدیرت شما تاثیر دارد و باعث میگردد نوع مدیریت تغییر کند و زیاده خواهی های مدیریتی کاهش پیدا کند.
 
وی با اشاره به شخصیت ارزشمند شهید مطهری افزود: شهید مطهری شخصیتی بود جهادگونه،بصیر،بروز و جامع از نظر علمی و اجتماعی، و انسانی که به واقعیات دوران خودش واقف و ضروریات جامعه خود را می شناخت.
 
نکونام همچنین افزود:معلمان و فرهنگیان بدانند اگر میخواهند موفق بشوند و کمال نصیبشان گردد باید همچون شهید مطهری خدا محوری ، اخلاص  و برای خدا حرکت کردن را سرامد همه ویژگی ها قرار دهند.
 
امام جمعه شهرکرد با بیان اینکه انسان باید در مسیر پروردگار حرکت کند و این از ضروریات است ابراز کرد:راه شهدا و راه شهید مطهری ادامه دارد و اگر معلم میخواهند در این راه بماند و ادامه دهنده راه امام و شهدا باشد باید خدا محور باشد.
 
وی افزود:در شرایطی که با انواع فتنه ها مواجه هستیم باید دانش خودمان را به اصل خدا محوری و اخلاص گره بزنیم تا بتوانیم از آن ها عبور کنیم.
 
نکونام با اشاره به اینکه هرروز با چهره و نوعی جدید از فتنه مواجه هستیم افزود:همه این ها برای غبار آلود کردن جامعه وانحراف از مسیر حق و ولایت است.
 
 
وی با توصیه به اینکه در آستانه انتخابات هستیم افزود:شما فرهنگیان بکوشید و انتخابات را خدا محورانه هدایت کنید، معلم تبیین گر جامعه ،هدایتگر و روشن گر جامعه است.

نکونام اظهار کرد: معلمان باید این نقش بصیرتی و خط دهندگی را با خدا محوری در انتخابات نشان دهند و به عرصه بیایند.

وی عنوان کرد: دشمن از داخل و خارج برای انتخابات پیشرو برنامه ریزی کرده است و سعی دارد تا انتخابات را منحرف و جامعه را در حال غبار آلودگی و تردید قرار دهد و تفرقه ایجاد کند.
 
نکونام افزود: دیگر بحث جناح نیست بلکه بحث از کار انداختن نظام است پس باید در پای صندوق های رای همه جانبه حضور پیدا کنیم و مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و دشمنان داخلی بزنیم.
 
 وی  با اشاره به انتشار مسائلی که این روزها بروز کرده بیان کرد: شخصیتی همچون شهید سلیمانی جامع را به اشکال مختلف مورد هدف و حجمه در اذهان عمومی قرار دهند ولی اگر امروز از نازل ترین آدمها در مسئله دیپلماسی هم بروید و سوال بکنید و مسئله دیپلماسی و میدان را بپرسید، حتما میگوید میدان پشتیبان دیپلماسی است و میدان است ک باید با اقتدار در صحنه باشد تا دیپلماسی هم حرف برا گفتن داشته باشد.
 
نکونام در پایان خاطر نشان کرد:  تنها راه گذر از مشکلات حال حاضر در کشور ب گفته رهبر معظم انقلاب ،دولت جوان مومن و  انقلابی است که در صحنه بیاید.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰

ساعت:

۱۷:۵۹:۰۶

1 May 2021