۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۶
کد مطلب : ۴۷۱۲۲
جانشین فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع):

آماده کمک به کادر بهداشت و درمان در پیک چهارم بیماری کرونا هستیم

جانشین فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) گفت: با توجه به اینکه نیروی آموزش‌دیده و امکانات لازم وجود دارد آماده کمک به کادر بهداشت و درمان در پیک چهارم بیماری کرونا در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی هستیم.
آماده کمک به کادر بهداشت و درمان در پیک چهارم بیماری کرونا هستیم
به گزارش جهانبین نیوز؛ مهران مرادی جانشین فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) در ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا در چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: قبل از آغاز پیک چهارم بیماری کرونا در کشور و در این استان، در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی به توفیقات خوبی دست پیدا کردیم.

وی افزود: بر اساس ابلاغ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مقرر شد طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با دستورات و پروتکل‌های جدید ادامه یابد، لذا با توجه به اینکه نیروی آموزش‌دیده و امکانات لازم وجود دارد آماده کمک به کادر بهداشت و درمان در پیک چهارم بیماری کرونا در قالب این طرح هستیم.

جانشین فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) ادامه داد: درزمینهٔ کنترل ترددها و جلوگیری از ورود خودروهای غیربومی مخصوصاً به شهرهای با وضعیت قرمز آمادگی همکاری با نیروهای انتظامی در قالب بهره‌گیری از ظرفیت نیروهای بسیجی هستیم.

مرادی با اشاره به کمبود تخت‌های بیمارستانی مربوط به بیماران کرونایی، عنوان کرد: پیشنهاد می‌شود برخی از این بیماران در خانه بستری شده و کپسول اکسیژن در اختیار آنان قرار گیرد و مراقبت‌ها نیز از طریق تیم‌های متخصص برای آن‌ها انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه ممکن است با کوچ زودرس عشایر به چهارمحال و بختیاری مواجه شویم، غربالگری این افراد باید با جدیت انجام شود چراکه ممکن است به‌شدت باعث شیوع بیماری شوند.

جانشین فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) تأکید کرد: نقاهتگاه ایجاد شده از سوی سپاه استان همچنان برقرار است و مجموعه بهداشت و درمان هر زمان که لازم بداند می‌تواند از آن استفاده کند.

انتهای پیام/1031ج
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

سه شنبه ۱۷ فروردين ۱۴۰۰

ساعت:

۱۳:۴۶:۵۱

6 Apr 2021