۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۲
کد مطلب : ۴۶۹۶۹
مدیر بازرسی و نظارت اصناف چهارمحال و بختیاری:

هیچ مشکلی در زمینه گوشت مرغ در بازار چهارمحال و بختیاری نداریم

مدیر بازرسی و نظارت اصناف چهارمحال و بختیاری گفت: در بحث گوشت مرغ، پنجشنبه هفته گذشته مشکلات اندکی در استان به وقوع پیوست اما با تصمیماتی که همان روز در جلسه استانداری اتخاذ شد مشکلات در این خصوص رفع شد و در حال حاضر گوشت مرغ در بازار به وفور وجود دارد.
هیچ مشکلی در زمینه گوشت مرغ در بازار چهارمحال و بختیاری نداریم
فرج‌الله رحمتی مدیر بازرسی و نظارت اصناف چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز، اظهار کرد: هیچ کدام از دو نوع روغن خوراکی و معمولی در بازار استان کمبود نداریم.

وی افزود: در حال حاضر فروش روغن در بازار چهارمحال و بختیاری به صورت سهمیه‌ای و نفری دو روغن خوراکی و سرخ کردنی است تا از سوءاستفاده عده‌ای که قصد خرید بالای این کالا را دارند، جلوگیری شود.

مدیر بازرسی و نظارت اصناف چهارمحال و بختیاری ادامه داد: درخصوص روغن خوراکی اگرچه فراوانی آنچنانی وجود ندارد اما در استان کمبود هم نداریم.

رحمتی عنوان کرد: سهمیه روغن اسفندماه شامل روغن خوراکی و سرخ‌کردنی از تاریخ 25ام مجددا در چهارمحال و بختیاری توزیع می‌شود و مجددا فروشگاه‌ها به لحاظ روغن برای شب عید تامین می‌شوند.

وی تاکید کرد: در حال حاضر بازار در چهارمحال و بختیاری در آرامش قرار دارد و به جز موضوع گرانی که البته دست استان هم نیست و عموما از کارخانه‌های تولیدی نشات می‌گیرد، هیچ مشکلی وجود ندارد.

مدیر بازرسی و نظارت اصناف چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: در بحث گوشت مرغ، پنجشنبه هفته گذشته مشکلات اندکی در استان به وقوع پیوست اما با تصمیماتی که همان روز در جلسه استانداری اتخاذ شد مشکلات در این خصوص رفع شد و در حال حاضر گوشت مرغ در بازار به وفور وجود دارد.

رحمتی اضافه کرد: عامل توزیع میوه شب عید سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری است و قرار است این میوه‌ها از تاریخ 25 یا 26 اسفندماه به صورت گسترده در سطح استان توزیع شود.

انتهای پیام/1031ج
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۹

ساعت:

۱۲:۳۳:۰۰

15 Mar 2021