کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

معیشت پایدار در گرو حفاظت و احیاء تنوع زیستی است

17 اسفند 1399 ساعت 10:42

مدیر کل محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: چهارمحال و بختیاری دارای تنوع زیستی غنی گیاهی و جانوری است که لازمه پایدار ماندن، حفاظت و احیاء آن است


به گزارش جهانبین نیوز ؛ شهرام احمدی مدیر کل محیط زیست چهارمحال و بختیاری با اشاره  به اینکه چهارمحال و بختیاری دارای تنوع زیستی غنی گیاهی و جانوری است اظهار کرد: معیشت پایدار و حیات جوامع انسانی در گرو حفاظت و احیا آن است.

وی با اذعان بر اینکه باید همه باهم برای حفظت محیط زیست تلاش کنیم تصریح کرد: تسهیلگری و حمایت انجمن‌های مردمی دوستدار طبیعت، دستیابی به این هدف را ممکن ساخته است.

 احمدی با تاکید بر اینکه تا کنون  سمن ها اقدامات خوبی  در فرهنگسازی کاشت نهال و پاکسازی‌ها به خصوص با محدودیت‌های کرونا،  انجام داده اند عنوان کرد: در روزهای پایانی سال و با نزدیک شدن به ایام نوروز، توجه مردم به زیبایی‌هایی طبیعت، بیشتر شده و فرصت مناسبی برای پرداختن به آموزش‌های محیط‌زیستی است که باید از آن بهره گرفت.

وی خاطر نشان کرد: 19انجمن محیط زیستی در استان چهارمحال و بختیاری دارای مجوز فعالیت هستند و ماهانه برای بررسی مسایل، مشکلات و راهکارهای محیط‌زیستی استان با ما بحث و تبادل‌نظر می‌کنند که با همه‌گیری بیماری کرونا در سال 1399 این نشست‌ها به صورت مجازی برگزار شدند.
 
انتهای پیام/1020ج
 


کد مطلب: 46907

آدرس مطلب :
https://www.jahanbinnews.ir/news/46907/معیشت-پایدار-گرو-حفاظت-احیاء-تنوع-زیستی

جهان بین
  https://www.jahanbinnews.ir