۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸
کد مطلب : ۴۶۷۳۴
مدیر طرح و برنامه دانشگاه شهرکرد مطرح کرد

خداحافظی با سر درب قدیمی دانشگاه شهرکرد/ سر درب جدید نماد مناسبی جهت معرفی دانشگاه شهرکرد

محسن کوهیان مدیر طرح و برنامه دانشگاه شهرکرد گفت: سر درب جدید دانشگاه نماد مناسبی برای معرفی دانشگاه شهرکرد در کشور است.
خداحافظی با سر درب قدیمی دانشگاه شهرکرد/ سر درب جدید نماد مناسبی جهت معرفی دانشگاه شهرکرد
محسن کوهیان مدیر طرح و برنامه دانشگاه شهرکرد در گفت‌وگو با خبرگزاری علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری؛ اظهار کرد: قدمت سر درب دانشگاه شهرکرد به حدوداً سال 1362 بازمی‌گردد، زمانی که دکتر غلامی وزیر حال حاضر، علوم، تحقیقات و فناوری رئیس دانشگاه شهرکرد بود.

وی بیان کرد: دانشگاه شهرکرد در سال 62 تنها دو ساختمان داشت که یکی از آن‌ها دانشکده کشاورزی و دیگری ساختمان آموزش بود، البته خوابگاه‌های دانشجویی رجایی و باهنر نیز در این دانشگاه وجود داشتند.

مدیر طرح و برنامه دانشگاه شهرکرد گفت: برای ساخت سر درب جدید دانشگاه شهرکرد با احتساب ساخت میدان، بلوار، پارکینگ، فضاسازی و آسفالت، عقب‌نشینی و احداث دیوار دانشگاه، با توجه به هزینه‌های مصالح ساختمانی امروز، حدود 15 میلیارد تومان هزینه شده است.

کوهیان ادامه داد: این رقم شامل 3 میلیارد تومان جهت احداث دیوار دانشگاه، 5 میلیارد تومان هزینه سر درب دانشگاه، حدود 5 میلیارد تومان صرف ساخت میدان و فضاسازی مقابل درب ورودی دانشگاه و هزینه‌های جاری دیگر است.

وی با اشاره به اینکه زمانی که به‌عنوان دانشجوی وارد دانشگاه شهرکرد شد سر درب این دانشگاه به همین شکل بوده است، خاطرنشان کرد: سر درب قدیمی دانشگاه شهرکرد نماد خاصی که طرح یا فلسفه‌ای به دنبال آن باشد نداشت، و نمی‌توانست تداعی‌کننده سمبلی از این دانشگاه باشد.

مدیر طرح و برنامه دانشگاه شهرکرد اضافه کرد: سر درب جدید دانشگاه نماد مناسبی برای معرفی دانشگاه شهرکرد در کشور است.

کوهیان یادآور شد: درست است که افرادی که در دانشگاه شهرکرد دوران دانشجویی خود را سپری کردند از این درب ورودی خاطراتی دارند اما به هر حال توسعه، پیشرفت و تغییر جزئی از زندگی است.

انتهای پیام/1031
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۹

ساعت:

۱۱:۱۸:۴۱

17 Feb 2021