۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۳
کد مطلب : ۴۶۵۳۱
مدیرکل آموزش ‌و ‌پرورش استان چهارمحال ‌و‌ بختیاری خبر داد

حضور 35 درصدی دانش‌آموزان در مدارس چهارمحال و بختیاری

مدیرکل آموزش ‌و ‌پرورش استان چهارمحال ‌و‌ بختیاری از حضور 35 درصدی دانش‌آموزان در مدارس استان خبر داد.
حضور 35 درصدی دانش‌آموزان در مدارس چهارمحال و بختیاری
به گزارش جهانبین نیوز؛ فرحناز قائد امینی اظهار کرد: 28 درصد دانش آموزان پایه‌های اول و دوم استان شامل 19 هزار و 470 نفر کلاس اولی و 18 هزار و 147 نفر کلاس دومی در کلاس‌های درس مدارس با رعایت کلیه دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری‌های اجتماعی به‌صورت کاملاً اختیاری حضور پیدا کردند.

مدیرکل آموزش ‌و ‌پرورش استان چهارمحال ‌و‌ بختیاری افزود: علاوه بر این بیش از 36 درصد هنرجویان هنرستان‌های کاردانش و فنی و حرفه‌ای برای دروس عملی و شایستگی‌های فنی در هنرستان‌های استان حضور پیدا کردند.

قائد امینی ادامه داد: 9 هزار 487 نفر از دانش‌آموزان مدارس زیر 50 نفر از اول بهمن‌ماه در مدارس حاضر شدند که نزدیک به 51 درصد از دانش‌آموزان این مدارس هستند.

وی ادامه داد: کادر اداری و اجرایی مدارس در این مدت به‌صورت 100 درصدی در مدارس حاضر بودند و به دانش‌آموزان و اولیا خدمت‌رسانی کردند.

مدیرکل آموزش ‌و ‌پرورش استان چهارمحال ‌و‌ بختیاری سلامت دانش آموزان و فرهنگیان را خط قرمز آموزش‌وپرورش در استان دانست و ادامه داد: تمامی نکات ایمنی و بهداشتی با وسواس خاصی توسط مدیران مدارس استان مدنظر قرارگرفته و کلاس‌ها با حداکثر 10 دانش‌آموز در هرروز و با رعایت کامل فاصل گذاری‌های اجتماعی تشکیل می‌شوند.

قائد امینی بابیان این‌ که فضای آموزشی و اداری مدارس قبل، حین و پس از حضور دانش آموزان و مدارس در محیط مدرسه ضدعفونی می‌شوند، خاطرنشان کرد: آن دسته از دانش‌آموزانی که به هر دلیل حاضر به شرکت در کلاس‌های حضوری نیستند، می‌توانند مطالب آموزشی را از رسانه ملی و شبکه شاد دریافت نمایند.

وی با بیان این ‌که در دوره ابتدایی بیشترین آمار حضور مربوط به مدارس آموزش‌ و ‌پرورش عشایر و شهرستان کوهرنگ و کم‌ترین حضور مربوط به مدارس نواحی 1 و 2 شهرستان شهرکرد و شهرستان بروجن است، یادآور شد: هنرآموزان شاخه‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش هنرستان‌های آموزش‌و‌پرورش عشایر نیز بیشترین حضور را در دروس عملی و شایستگی‌های فنی داشتند.

انتهای پیام/1031 ج
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹

ساعت:

۰۹:۳۴:۵۶

26 Jan 2021