۰
plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۸
کد مطلب : ۴۶۳۶۴
استاندار چهارمحال و بختیاری؛

قانونی که در شهرک های صنعتی حاکم بوده به ضرر مناطق محروم است

اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: قانونی که در شهرک های صنعتی حاکم است به ضرر مناطق محروم است ، با این قانون تبیعض آمیز هیچ سرمایه گزاری حاضر نیست در اینجا سرمایه گزاری کند.
قانونی که در شهرک های صنعتی حاکم بوده به ضرر مناطق محروم است
به گزارش جهانبین نیوز ؛ اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری بعد از ظهر امروز در جلسه نهایی پیگیری و نظارت میدانی رئیس مجلس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری  اظهار کرد: با سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به این استان چالش ها و مشکلات کامل بررسی شد.
 
وی تصریح کرد: بزرگ ترین چالش های مهم این استان مسئله آب و نرخ بالای بیکاری است که برای حل آن نباید از هیچ تلاشی دریغ کرد.
 
عباسی ادامه داد:  در طی چند سال گذشته بسیاری از روستاهای کشور در مدار حرکتی توسعه قرار گرفته انداما این استان در اشتغال و کسب درآمد به آن توجه ای نشده است.
 
وی با اشاره به اینکه بحث نارضایتی در کل کشور وجود دارد بیان داشت: تاثیر لاوی گری و چانه زنی  به حدی زیاد است که از این طریق می توان از امکانات بیشتری برخوردار شد.
 
عباسی با اشاره به اینکه قانونی که در شهرک های صنعتی حاکم بوده به ضرر مناطق محروم است  خاطر نشان کرد: با این قانون تبیعض آمیز هیچ سرمایه گزاری حاضر نیست در اینجا سرمایه گزاری کند.
 
وی با اذعان بر اینکه بودجه را کسانی می گیرند که ردیف ملی بیشتری گرفته اند گفت: شاخص مشخص برای توزیع بودجه نیست .
 
عباسی یادآور شد: این استان ۶ ماه فصل کاری بیشتری ندارد ، و برای این ساختار باید تجدید نظر بیشتری شود.
 
وی خاطر نشان کرد: همه گرفتاری های آب، این نعمت الهی برای استان است اما هیچ منفعتی برای از این نعمت الهی استان نیست.
 
انتهای پیام/۱۰۲۰ج 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

پنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۹

ساعت:

۱۵:۰۹:۳۶

7 Jan 2021