۰
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۲
کد مطلب : ۴۶۲۳۰
فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم ( ع):

چهارمحال و بختیاری در مقابله با فتنه گران پیشتاز بود

سردار علیدمحمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: در ایام ۹ دی ۸۸ فتنه بزرگی در کشور رخ داد که چهارمحال و بختیاری در مقابله با فتنه گران پیشتاز بود.
چهارمحال و بختیاری در مقابله با فتنه گران پیشتاز بود
به گزارش جهانبین نیوز؛ سردار علیدمحمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: دشمنان ما هر زمان و هر وقتی نقطه ضعف از ما پیدا کنند به کشور ما حمله می کنند.

وی تصریح کرد: در ایام ۹دی ۸۸  فتنه بزرگی در کشور رخ داد که همه دشمنان ما در این ایام به دنبال براندازی ما بودند.

سردار اکبری با اشاره به اینکه مردم با بصیرت ما حق را از باطل تشخیص می دهند گفت :استان چهارمحال و بختیاری در مقابل با فتنه گران پیشتاز بودند.

وی در بخش دیگر از صحبت های خود به شهادت حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت : شهید حاج قاسم سلیمانی ۴۰ سال در نظام جمهوری اسلامی پاسداری کرد و همیشه یک گمشده ای داشت که از غافله عشق عقب ماندند و انتظار شهادت هم برای خودش و هم رزمانش وجود داشت.

وی با اشاره به اینکه دشمنان گمان می کردند با شهادت حاج قاسم سلیمانی همه چیز تمام می شود خاطر نشان کرد: دشمن غافل از این بود که با خون شهید حاج قاسم سلیمانی یک بار دیگر وحدت در کشور ایجاد شد.

سردار اکبری تشریح کرد: حضور میلیونی در تشییع حاج قاسم سلیمانی اولین سیلی محکم به دشمنان بود چرا که دشمن فکر می کرد که با شهادت حاج قاسم مردم ایران شادی کنند.

وی با تاکید بر اینکه سیلی اصلی در انتقام شهادت حاج قاسم سلیمانی هنوز مانده است گفت: انتقام سخت ما خارج کردن آمریکایی ها از منطقه خاورمیانه است.

سردار اکبری عنوان کرد: انتقام از آمرین به قتل حاج قاسم باید گرفته شود هرچند بندکفش حاج قاسم به سرقاتلینش ارزش دارد.

وی همچنین به مراسم سالگرد حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت: به خاطر وضعیت ویروس کرونا محدودیت هایی که وجود دارد از این استان به کرمان هیچ گونه اعزامی وجود ندارد و همه برنامه ها در سطح خود استان اجرا می شود.

سردار اکبری با اشاره به اینکه ۷۵۰ عنوان برنامه برای دهه بصیریت در این استان پیش بینی شده است گفت: با رعایت پروتکل های بهداشتی برخی برنامه ها به صورت میدانی و برخی دیگر به صورت مجازی برگزار می شود .

وی در پایان عنوان کرد: سپاه قمر بنی هاشم (ع)  برنامه های متعدد در غلب  هنری، فرهنگی، کمپین ها و پویش ها و هشتگ ها در فصای مجازی و نصب پوستر در اماکن مختلف را انجام می دهد.

انتهای پیام /۱۰۲۰ج

 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۹

ساعت:

۱۲:۱۶:۰۰

28 Dec 2020