کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

چرا محسن رضایی هدف جریان نفوذ است

15 آذر 1399 ساعت 14:40

مسعود بهنود هر وقت فعال شدو متني له يا عليه شخصيتي نوشت بايد بدانيم كه گرا از داخل به وي داده شده تا ترور شخصيتي را كليد بزند . بهنود در همان زمان هم كه ايران بود عامل برخي محافل امنيتي بود .


به گزارش جهانبین نیوز ؛ مسعود بهنود هر وقت فعال شدو متني له يا عليه شخصيتي نوشت بايد بدانيم كه گرا از داخل به وي داده شده تا ترور شخصيتي را كليد بزند . بهنود در همان زمان هم كه ايران بود عامل برخي محافل امنيتي بود . 

اما اين بار كدام محفل امنيتي خودسر دستور حمله داده است؟
 
بعد از اظهارات محسن رضايي پس از ترور شهيد فخري زاده مبني نفوذ امنيتي و لزوم برخورد با شبكه نفوذ ، اين بار شبكه نفوذ طرح ترور شخصيتي محسن رضايي را كليد زد. 
مسعود بهنود چهره اصلاح طلب و عامل اين رسانه اي اين شبكه و محفل نفوذ كه سال هاست در انگليس ساكن است به ميدان آمد و در تكميل مستند كودتاي خزنده متني بي ربط را منتشر نمود. 

اما بررسي ها نشان ميدهد كه خط ترور شخصيتي محسن رضايي فرمانده هشت سال دفاع مقدس در ٣ماه گذشته  از زمان پخش مستند كودتاي خزنده توسط بي بي سي كليد خورد و امروز توسط محافل نفوذي كه محسن رضايي پس از ترور فخري زاده از آن ها نام برد ادامه پيدا كرده است . 

در همين راستا نوشته بهنود را نبايد نظر بهنود كه خط جريان نفوذ داخلي دانست .
جرياني كه آب در لانه اش گرفته شده و در حال دست و پا زدن دست به دامن جريان رسانه اي ملكه شده است .اين جريان همان جرياني است  كه اين روزها خط تضعيف سپاه را پيش ميبرد و اين قطعا آخرين تخريب شخصيت نيز نخواهد بود.

نكته مهم اينجاست كه مردم خادمان و خائنان به اين مرز و بوم را در ٤٢ سال گذشته خوب شناخته اند.
 


کد مطلب: 46076

آدرس مطلب :
https://www.jahanbinnews.ir/news/46076/چرا-محسن-رضایی-هدف-جریان-نفوذ

جهان بین
  https://www.jahanbinnews.ir