۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۲
کد مطلب : ۴۵۹۵۸

آماده‌باش چهارمحال و بختیاری برای مقابله با سیلاب احتمالی

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به انجام هماهنگی بین‌دستگاهی در این استان از آمادگی برای مقابله با وقوع سیلاب احتمالی در روزهای آینده خبر داد.
آماده‌باش چهارمحال و بختیاری برای مقابله با سیلاب احتمالی
به گزارش جهانبین نیوز ؛ مجید نظری  در نشست فوری ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران این استان افزود: بارندگی و سیلاب‌های بهار سال گذشته اگر چه باعث ایجاد مشکلاتی در ارائه خدمات به مردم در برخی نقاط استان شد و خسارت بسیاری به بخش‌های زیرساختی و عمرانی استان وارد کرد اما همراه با تجربیات بسیاری بود.

وی با اشاره به خشکسالی‌های یک دهه اخیر استان، وقوع بارش‌های موثر را یکی از نیازهای استان در شرایط کنونی دانست و گفت: با این وجود ممکن است بارش‌ها در برخی مقاطع سیلابی باشد و علاوه‌بر اینکه می‌تواند در بهبود ذخایر و منابع آبی استان موثر باشد با خسارت‌هایی همراه می‌شود که با هماهنگی بین دستگاهی باید تا می‌توان از شدت این خسارت‌ها کاست.

نظری تصریح کرد: در همین راستا شناسایی مناطق و مکان‌های حادثه‌خیز استان باید در اولویت کاری دستگاه‌های خدمات‌رسان قرار گیرد تا به دنبال آن  برنامه‌ریزی و آمادگی بیشتر برای رویارویی با حوادث طبیعی بیش از پیش ایجاد شود.

انتهای پیام/1020ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹

ساعت:

۰۹:۴۰:۵۰

21 Nov 2020