کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

تعدادي از رانندگان تريلي شهر شلمزار:

جاده شهرکرد، شلمزار گهرو تبديل به قتلگاه شده است

5 مرداد 1395 ساعت 17:13

تعدادي از رانندگان تريلي و خودرو هاي سنگين شلمزار از مسئولان وزارت راه و شهرسازي خواستار رفع مشکلات و خطرات جاده شهرکرد، شلمزار، گهرو، ناغان و گهرو بلداجي شدند.


گزارش جهانبین نیوز؛ به نقل از پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار،صبح سه‌شنبه و همزمان با سفر وزير راه و شهرسازي به استان چهارمحال و بختياري جمع کثيري از اهالي شلمزار در چهارراه ارتباطي شلمزار و شرکت تعاوني تريلي‌داران شلمزار با محور شهرکرد، ايذه اهواز جهت استقبال و بيان خواسته‌هاي خود تجمع کردند.

در اين تجمع که باحضور بيش از ۵۰ راننده شلمزاري به همراه تعدادي از مسئولان شهرستاني و کشاورزان و.... شکل گرفت مهم‌ترين خواسته اهالي شهرستان کيار تبديل جاده دو طرفه شهرکرد، شلمزار، گهرو، ناغان به جاده چهارخطه است به عنوان مهمترين مطالبه اين جمع نيز مطرح شد.

يکي از رانندگان شلمزاري با چهره‌اي آفتاب‌سوخته و موهايي سفيد با اشاره به اينکه هنوز که هنوز است با سني نزديک به ۷۰ سال رانندگي مي‌کند به خبرنگار کيار بيدار گفت: جاده شهرکرد، شلمزار، گهرو با جاده‌هاي بسيار مهم کشور همچون محور ياسوج لردگان بروجن از يک سمت و ناغان، ايذه، اهواز از سمتي ديگر مرتبط است و روزانه بسياري از رانندگان براي تردد اين جاده را به عنوان مسير تردد خود بر مي‌گزينند و اين جاده در حال تبديل به جاده‌اي ترانزيتي است اما متاسفانه فقط تعداد تردد آن افزوده شده است و درخصوص افزايش عرض، رفع نقاط حادثه‌ساز، نصب علائم و... اقدام روشني صورت نگرفته است که مسئولان کشور بايد اين جاده را به طور ويژه ببينند.

يکي ديگر از حاضران در اين جمع گفت: شلمزار باتوجه به اينکه مرکز شهرستان کيار است و روزانه تردد بسيار زيادي از مبادي ورودي اين شهر انجام مي‌شود متاسفانه از ورودي‌هاي مناسبي خصوص در قسمت جنوب شرقي و به سمت گهرو برخوردار نيست که همين مساله باعث شده است تصادفات بسياري در اين ورودي‌ها صورت گيرد و باتوجه به شدت تصادفات به وقوع پيوسته خانواده‌هاي زيادي عزيزان خود را از دست داده‌اند.

وي خواهان بهبود وضعيت ورودي‌هاي شهر شلمزار شد.

به گزارش پايگاه خبري تحليل کيار بيدار به دليل تاخير پيش آمده در سفر وزير راه استقبال‌کنندگان بدون ملاقات وزير به داخل شهر بازگشتند.

انتهای پیام/1026ج


کد مطلب: 29618

آدرس مطلب :
https://www.jahanbinnews.ir/interview/29618/جاده-شهرکرد-شلمزار-گهرو-تبديل-قتلگاه-شده

جهان بین
  https://www.jahanbinnews.ir