پیام نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری در قدردانی از حضور حماسی مردم استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن
روز ۲۲ بهمن همه آمدند و اقیانوسی عظیم در دریای ژرف ایران اسلامی شکل دادند
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۲
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری در پیامی از حضور حماسی و تماشایی مردم بصیر استان چهارمحال و بختیاری در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ قدردانی کرد.
روز ۲۲ بهمن همه آمدند و اقیانوسی عظیم در دریای ژرف ایران اسلامی شکل دادند
به گزارش جهانبین نیوز؛ حجت‌الاسلام محمدعلی نکونام نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری در پیامی از حضور حماسی و تماشایی مردم بصیر استان چهارمحال و بختیاری در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ قدردانی کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

۲۲ بهمن ۱۳۹۶ به حق با حضور مردم مومن و بصیر ایران اسلامی تماشائی شد
سلام بر این حضور، سلام بر این بصیرت، سلام بر این زمان شناسی و تکلیف‌مداری، سلام بر این ولایت محوری، روز یک‌شنبه ۲۲ بهمن از خردسال‌ترین تا کهن ترینها آمدند، از مردان و زنان با هر سلیقه و فکر آمدند، از اقوام و طوایف با هر زبان و گویش آمدند از شهر و روستا مجتمع شدند و اقیانوسی عظیم در دریای ژرف ایران اسلامی شکل دادند تا یکبار دیگر بر بیعت دیرین خود با اسلام عزیز تأکید کنند، تا یکبار دیگر دشمن قدّار را بر خاک غم نشانده و به او بگویند از ما عصبانی باش و با این عصبانیت بمیر، تا یکبار دیگر بر حرکت پر شتاب انقلاب اسلامی خود بیافزایند و پرچم قرآنی و پرچم ولایی خود را به پرچم عدالت گستر مهدوی نزدیکتر نمایند، تا یکبار دیگر لبخند رضایت بر چهره نورانی رهبر عزیزتر از جانشان نشانده و خدای بزرگ را از خود خوشنود کنند، رهبر عزیز و بصیری که گویا مرتبط با دلهای یکایک مردمش هست و این حضور اعجازگونه را با تعبیر دلنشین (حضور تماشائی) پیش بینی کرد و یکبار دیگر پیوند قلبی و عمیق و ناگسستنی امام و امت به منصه ظهور رسید.

امیدست مسئولین عزیز و گردانندگان امور از این قافله نور عقب نمانند و با شتاب بر خدمت گذاری خود همراهی با سیل خروشان امّت را نشان دهند.

امّت اسلامی ایران متحد و همراه و همدل است امید آنکه مسئولین هم متحد و همراه و همدل شوند و ظرفیتهای پایان ناپذیر ایران اسلامی را به عرصه آورده و رافع مشکلات باشند.

امثال این حقیر عددی نیستند که قلم به شکر و سپاس از مردم بصیر استانمان زنند امّا به حکم وظیفه که همگان باید قدردان و سپاسگذار یکدیگر باشیم از اعماق وجودم به یکایک هم استانیهای غیور درود می فرستم و سلام و رحمت الهی را بر این مردم خوب و این استان پر استعداد مسألت دارم.

والسّلام علیکم و رحمة الله و برکاتة

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد

انتهای پیام/1026ج

کد مطلب: 38512