فرمانده سپاه بروجن خبر داد
"يتيم خانه ايران" در بروجن اکران مي شود
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۹
فرمانده سپاه بروجن از اکران فيلم سينمايي يتيم خانه ايران اثر ابوالقاسم طالبي در اين شهرستان خبر داد.
"يتيم خانه ايران" در بروجن اکران مي شود
به گزارش جهانبی نیوز؛ فرمانده سپاه شهرستان بروجن در گفت و گو با خبرنگار کلار، اظهار داشت: فيلم سينمايي "يتيم خانه ايران" از هفته آينده در سالن نمايش راوي بروجن به اکران در مي آيد.

سرهنگ پاسدار علي کيهاني اضافه کرد: فيلم سينمايي "يتيم‌خانه ايران" اثر سينمايي ابوالقاسم طالبي درباره قحطي سال‌هاي جنگ جهاني اول در ايران است که در پي اشغال ايران توسط روس‌ها و انگليسي‌ها و تهاجم بي‌رحمانه روباه پير و به غارت بردن منابع غذايي مردم و ايجاد قحطي در ايران رخ داد.

کيهاني اضافه کرد: فيلم تاريخي يتيم خانه ايران بخشي از تاريخ حذف شده ايران در دوران جنگ جهاني اول (۱۲۹۷-۱۲۹۵) و ظلمي که از سوي نيروهاي روس و انگليس در آن دوران به مردم مظلوم ايران روا شده است را بازگو مي کند.

وي با اشاره به اينکه اين فيلم از روز شنبه در سالن نمايش راوي بروجن به اکران در مي آيد، گفت: يتيم خانه ايران در دو سانس ۶ تا ۸ و ۸ تا ۱۰ به مدت دو هفته هر روز براي علاقه مندان اکران مي شود.

کيهاني ضمن بيان اين که فيلم دزد و پري نيز هر روز در سانس ۴ تا ۶ در سينماي راوي بروجن به نمايش در مي آيد، گفت: شهروندان براي تهيه بليط مي توانند به سالن نمايش راوي واقع در فرهنگي اجتماعي سپاه مراجعه کنند.

فرانده سپاه شهرستان بروجن بيان کرد: بسيجيان و دانش آموزان مي توانند به صورت گروهي با تهيه بليط نيم بها اين فيلم را تماشا کنند.

انتهاي پيام1026ج /۵۴۰ ک

کد مطلب: 32565