۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱
کد مطلب : ۴۵۸۲۳
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری:

مشکل کمبود روغن در چهارمحال و بختیاری رفع شد/ لزوم نظارت بیشتر دستگاه‌های نظارتی بر بازار

مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری از رفع مشکل کمبود روغن در بازار استان خبر داد.
مشکل کمبود روغن در چهارمحال و بختیاری رفع شد/ لزوم نظارت بیشتر دستگاه‌های نظارتی بر بازار
کیقباد قنبری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز اظهار کرد: با پیگیری‌های انجام گرفته از سوی شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال وبختیاری از شرکت بازرگانی دولتی ایران، 293 تن روغن مایع تصفیه شده که سهمیه این استان برای ماه‌های محرم و صفر بود به استان تخصیص یافت، این محموله روغن به مباشران در استان تحویل شده و در حال توزیع است.

مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: قیمت کارگروه استانی تنظیم بازار برای این روغن‌ها شامل روغن مایع 810 گرمی 9 هزار و 600 تومان، روغن مایع 1620 گرمی 19 هزار و 200 تومان و روغن مایع 1350 گرمی 16 هزار و 100 تومان است.

وی با اشاره به اینکه یک سهمیه دیگر روغن مایع بابت تنظیم بازار به چهارمحال و بختیاری تخصیص داده شد، افزود: این سهمیه 355 تن روغن مایع برای مصارف خانگی است که همه مراحل اداری را طی کرده و منتظر بارگیری و حمل به سمت استان است و نهایت تا هفته آینده در استان خواهد بود.

قنبری عنوان کرد: علاوه بر موارد ذکر شده 100 تن سهمیه روغن جهت مصارف صنف صنعت پیش‌بینی شده است، این سهمیه در حال طی مراحل اداری است که به زودی در بین صنف صنعت چهارمحال و بختیاری توزیع می‌شود.

مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: ظرف یکی دو روز آینده نیز 236 تن روغن مایع علاوه بر سهمیه استانی جهت توزیع در اختیار فروشگاه‌های زنجیره‌ای استان قرار می‌گیرد .

وی با تاکید بر اینکه با تخصیص این سهمیه‌ها دیگر مشکلی از بابت روغن مایع در بازار استان چهارمحال و بختیاری نخواهیم داشت، از دستگاه‌های نظارتی درخواست کرد بیش از پیش بر بازار اقلام مورد نیاز مردم نظارت داشته باشند تا سوء‌استفاده عده‌ای برای کسب سود بیشتر بازار را آشتفته نکند.

قنبری یادآور شد: روغن به اندازه کافی در بازار تزریق می‌شود تنها نظارت‌ها باید قوی‌تر باشند تا دست واسطه‌ها برای بر هم زدن بازار کوتاه شود.

انتهای پیام/1026ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹

ساعت:

۲۱:۰۶:۲۸

27 Oct 2020