۰
plusresetminus
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه مردم سالاری اسلامی در جمهوری اسلامی ایران متفاوت از نگاهی است که در کشورهای غربی ارائه می‌شود، گفت: با تکیه بر همین اندیشه است که امروز بزرگترین قدرت موشکی منطقه و یکی از قدرت‌های پهبادی جهان هستیم.
جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر روحیه مردم سالاری اسلامی قدرت برتر منطقه‌ای شده است
به گزارش جهانبین نیوز؛ سردار غلامرضا سلیمانی اظهار داشت: در گام اول انقلاب اسلامی و به رهبری امام خمینی (ره) انقلاب به پیروزی رسید و مردم سالاری اسلامی مستقر شد.

وی افزود: اکنون و در مسیر تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی سه مولفه دولت سازی، جامعه سازی و تمدن سازی باقی مانده و در این راه بسیج به‌عنوان بزرگترین تشکیلات انقلاب اسلامی باید سازماندهی مردمی را به‌وجود آورد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه مردم سالاری اسلامی در جمهوری اسلامی ایران متفاوت از نگاهی است که در کشورهای غربی ارائه می‌شود، گفت: در نظام جمهوری اسلامی مردم سالاری بر پایه‌های امام و امت برپاست و معنا پیدا می‌کند.

سردار سلیمانی افتخارات بدست آمده در عرصه‌های گوناگون را ناشی از روحیه مردمی با پیشینه فرهنگ عاشورایی عنوان کرد و اضافه کرد: با تکیه بر همین اندیشه است که امروز بزرگترین قدرت موشکی منطقه و یکی از قدرت‌های پهبادی جهان هستیم.

وی از تلاش دشمن در عرصه‌های فرهنگی و جنگ نرم به منظور غافل‌سازی ایران اسلامی از جنگ اقتصادی خبر داد و گفت: بسیج به‌عنوان یک تفکر و تشکیلات انقلابی باید متناسب با هر تهدید تاکتیک و راهبرد داشته باشد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی نیازمند طراحان و نخبگان اندیشه‌ورز بوده تا از طریق احیا پایگاه‌های مقاومت بسیج در مساجد، محله‌های اسلامی با محوریت سبک زندگی ایرانی اسلامی محقق شود.

سردار سلیمانی افزود: انتظار است که دلسوزان و پیشکسوتان ایرانی اسلامی با بهره‌گیری از ظرفیت نیروی جوان و انقلابی و میدان داری ائمه محترم جمعه و جماعات در تحقیق بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری گام بردارند.


انتهای پیام/1029ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹

ساعت:

۲۰:۰۴:۱۸

30 Sep 2020