۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۱
کد مطلب : ۴۵۵۰۲
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ؛

تا پای جان خود برای حفظ امنیت مردم متعهدم/خدمت به مردم بهترین راه مقابله با معاندان

فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی گفت: حفاظت از امنیت مردم کار بسیار مهمی است که امروز خوشبختانه کشور ما به حرمت خون شهدا در یک امنیت با ثباتی قرار دارد، گرچه بر اثر تحریم های ظالمانه، مردم در حوزه اقتصادی مشکلاتی دارند اما تلاش کردیم که امنیت مطلوبی را برای آنها ایجاد کنیم که بحمدالله در این راه توفیقات خوبی حاصل شده است.
تا پای جان خود برای حفظ امنیت مردم متعهدم/خدمت به مردم بهترین راه مقابله با معاندان
به گزارش جهانبین نیوز ؛ "حسین اشتری" فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان چهار محال و بختیاری با تسلیت ایام شهادت سالار شهیدان به ویژه سالروز شهادت امام سجاد (ع) اظهار داشت: خدا را شاکرم که امروز توفیق حضور در این استان را به من داد.

وی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس خصوصا شهدای استان چهار محال و بختیاری گفت: مردم خوب و کم توقع و دلیر این استان نقش مهمی در پیروزی انقلاب و دفاع مقدس داشتند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور گفت: امروز نیروی انتظامی از نقطه صفر مرزی تا دل شهرها و کلیه نقاط و ساعات مختلف شبانه روز مشغول خدمت رسانی به مردم عزیز و شریف است و این یکی از ویژگی های نیروی انتظامی نسبت به سایر نیروهای مسلح به تعبیر حضرت آقا است که ما یک سازمان خدمات رسان به مردم هستیم و این برای بنده و همکارانم یک افتخار است.

فرمانده ناجا با اشاره به این مطلب که سالیانه بیش از 30 میلیون خدمت از طرف ناجا به مردم ارائه می شود، تصریح کرد: حفاظت از امنیت مردم کار بسیار مهمی است که امروز خوشبختانه کشور ما به حرمت خون شهدا در یک امنیت با ثباتی قرار دارد، گرچه بر اثر تحریم های ظالمانه، مردم در حوزه اقتصادی مشکلاتی دارند اما تلاش کردیم که امنیت مطلوبی را برای آنها ایجاد کنیم که بحمدالله در این راه توفیقات خوبی حاصل شده است.

عالی ترین مقام انتظامی کشور بیان داشت: امنیت امروز کشور مرهون جانفشانی همه شهدا از شهدای انقلاب گرفته تا شهدای دفاع مقدس، شهدای حرم تا شهدای وطن که خون خود را تقدیم این کشور کرده اند.

سردار اشتری با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم هزاران کیلومتر دورتر از مرزهای جغرافیایی جان خود را از دست دادند تا امروز امنیت کشور تامین شود، گفت: هدایت و رهبری حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری( مدظله العالی ) و ایثار شهدا حاصل آن این است که امروز در سایه امنیت ایجاد شده بدون دغدغه به فعالیت های خود بپردازیم ؛ حفاظت از این امنیت امروز در داخل کشور برعهده ناجا است که این یک افتخار به شمار می رود.

وی ادامه داد: ناجا در همه حوادث در کنار مردم بوده که حوادث سال گذشته مانند سیل، تشییع شهید "سلیمانی" و شیوع ویروس کرونا موید این موضوع است.

فرمانده ناجا با اشاره به این  مطلب که 7 ماه است کشور عزیزمان درگیر ویروس کرونا است برای همه کسانی که در اثر این بیماری در بیمارستان بستری هستند آرزوی سلامت و برای درگذشتگان از این بیماری و همچنین شهدایی که در راه سلامت جامعه جان خود را تقدیم کردند آرزوی علو درجات کرد.

سردار اشتری بیان کرد: برخلاف سایر دستگاه ها که در طول این مدت به صورت 50 -50 یا دو سوم سرکار بودند همکارانم از ابتدای شیوع ویروس تاکنون به صورت 100 درصد به منظور خدمات رسانی به مردم در محل کار حضور داشتند.

وی به انتخابات روز جمعه در 8 استان و 23 شهرستان کشور اشاره کرد و عنوان داشت: این انتخابات با آمادگی کامل ناجا در سایه امنیت مطلوب برگزار شد .
عالی ترین مقام انتظامی کشور افزود: یکی دیگر از ماموریت هایی که ناجا حدود یک ماه است آن را تشدید کرده برخورد با هنجارشکنان و کسانی است که به حقوق مردم اعتنا نمی کنند.

سردار اشتری با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) که فرمودند " شما بایستی برخوردی توام با رافت با مردم داشته باشید و برخوردی قاطع با کسانی که امنیت مردم را خدشه دار می کنند انجام دهید" افزود: در این راستا طرح تشدید مقابله با هنجارشکنان و اراذل و اوباش  در کلیه استان ها توسط همکارانم اجرا شده که در خصوص با اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت عمومی قاطعانه و بدون هیچ گونه مماشاتی برخورد می کنیم.

وی با اشاره به اینکه پلیس تا پای جان خود را ملزم به تامین امنیت مردم می داند، گفت: شهدا برای مردم از جان و خون خود گذشتند و ما هم این راه را ادامه خواهیم داد و تا پای جان برای امنیت مردم ایستاده ایم. اگر امروز می خواهیم با دشمنان و معاندان مبارزه و مقابله کنیم بهترین راه آن ، خدمت به مردم و افزایش امید در دل آنها است که مورد تاکید مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) نیز است.

فرمانده ناجا با اشاره به تحرکات اخیر آمریکا و اسرائیل در منطقه عنوان داشت: این یک نمایش تبلیغاتی توسط آنهاست و قطعا کشورهایی که اقدام به این کار کردند روزی پشیمان خواهند شد و همه ما می دانیم که هر جا ظلمی باشد جبهه مقاومت در مقابل آن خواهد ایستاد و این عمل یک عمل محکوم شده است و ما نیز آن را محکوم می کنیم.

سردار اشتری با اشاره به توطئه اخیر دشمنان در توهین به  ساحت مقدس حضرت رسول اکرم (ص) گفت: این نیز یکی دیگر از توطئه هایی است که دشمنان اسلام و جمهوری اسلامی ایران برای تضعیف جبهه مقاومت و اسلام انجام می دهند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور در خاتمه با تقدیر و تشکر از نماینده ولی فقیه و استاندار استان و همه اعضای شورای تامین در استان چهار محال و بختیاری در همکاری و مشارکت با نیروی انتظامی در اجرای ماموریت های محوله عنوان داشت: بحمداله شاخص های امنیت استان بسیار مطلوب و این نشان از همکاری مردم و تلاش مسئولان دارد.
 
انتهای پیام/1020ج

 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

دوشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۹

ساعت:

۱۷:۰۱:۵۷

14 Sep 2020