۰
plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۴
کد مطلب : ۴۵۳۷۰
فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع):

امروز اگر از خودگذشتگی هایمان در دفاع مقدس نگوییم برای آینده تاریخ را تحریف می کنند

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: بعضی ها به دنبال این هستند که ارزش های اسلامی را کمرنگ کنند و اگر امروز ما از خود گذشتگی هایمان نگو ئیم برای آینده تاریخ را تحریف می کنند.
امروز اگر از خودگذشتگی هایمان در دفاع مقدس نگوییم برای آینده تاریخ را تحریف می کنند
به گزارش جهانبین نیوز ؛ سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه ؛ اظهار کرد: مردم ایران در ۸ سال دفاع مقدس در برابر استکبار جهانی ایستادند .

وی با اشاره به اینکه خیلی ها به دنبال این هستند که رشادت ها و ایثارگری ها را نادیده بگیرند تصریح کرد: اقدامات مشهودی در کشور ما انجام شده که یادآور خاطرات انقلاب اسلامی است.

سردار اکبری با بیان اینکه ارتباط بین نسل های گذشته و حال باید صورت گیرد بیان داشت: همه کسانی که در دفاع مقدس نقش داشتند باید برای نسل جدید همه رشادت های رزمندگان را بازگو کنند.

وی با اشاره به اینکه در طول ۴۰ سال پیروزی انقلاب اسلامی فراز و نشیب های زیادی اتفاق افتاد  خاطر نشان کرد: علاوه بر هشت سال دفاع مقدس در طول این ۴۰ سال جنگ های زیادی از جمله ترورهای متعدد توسط استکبار جهانی برای کشور رخ داده است.

سردار اکبری با اذعان بر اینکه دشمن در تلاش است که نظام جمهوری اسلامی را نابود کند افزود: دشمن در همه حوزه های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران ورود پیدا کرده است.

وی با تاکید بر اینکه نام مبارک اسلام در کنار ماست و این ملت ما هستند که در کنار رهبر ایستادگی و پایدار هستند گفت: ملت ما تا کنون در گام دوم انقلاب نیز بسیار خوب عمل کرده و این یک افتخار برای همه ماست.

وی افزود: در گام دوم انقلاب نقشه راه ۴۰ ساله در پیش روی جوانان گذاشته شد .

سردار اکبری با اذعان بر اینکه ۸ سال مردم ما در مقابل تمام دنیا  با نداشتن هیچ امکاناتی ایستادند تصریح کرد: مردم ما در هشت سال دفاع مقدس با دست خالی و به خاطر ایمان و آمادگی که رزمندگان ما داشتند  در مقابل دشمنان ایستادند.

وی در پایان با اشاره به اینکه امروز مردم استان چهارمحال و بختیاری در هشت سال دفاع مقدس یک کارنامه درخشان دارند خاطر نشان کرد: تیپ قمر بنی هاشم (ع)  در اکثر عملیات تاثیر بسیار مهم و درخشنده ای داشته است.


انتهای پیام/۱۰۲۰ ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

شنبه ۸ شهريور ۱۳۹۹

ساعت:

۰۹:۴۰:۲۳

29 Aug 2020