:23'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['func'] = 'Get_Mobile_Footer'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['prms'] = '0'; ?>:23'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['func'] = 'Get_Mobile_Footer'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['prms'] = '0'; ?> ترمیم و بازسازی خوابگاه‌های پسرانه دانشگاه شهرکرد نیازمند کمک خیرین | جهان بین
۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴
کد مطلب : ۴۵۲۴۸
رئیس دانشگاه شهرکرد:

ترمیم و بازسازی خوابگاه‌های پسرانه دانشگاه شهرکرد نیازمند کمک خیرین

رئیس دانشگاه شهرکرد گفت: تعدادی از خوابگاه‌های پسرانه دانشگاه نیاز به ترمیم و بازسازی دارند اما به دلیل بودجه های محدود و تاکنون مقدور نبوده و امیدواریم خیرین استان در این زمینه پا پیش گذارند.
ترمیم و بازسازی خوابگاه‌های پسرانه دانشگاه شهرکرد نیازمند کمک خیرین
به گزارش جهانبین نیوز؛ آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار  با حضور سعید کریمی رئیس دانشگاه شهرکرد و مهدی کرمی مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی در دانشگاه شهرکرد برگزار شد.

در این نشست سعید کریمی ضمن پاسداشت ۱۷ مرداد روز خبرنگار  و تبریک این روز اظهار کرد: به دلیل وجود اهمیت و توان قلمی در دستان خبرنگاران، این قشر می توانند به راحتی آخرین اخبار و تحولات صورت گرفته در حوزه علم و دانشگاه را انعکاس دهند.

وی ضمن ابراز امیدواری برای موفقیت خبرنگاران در انجام رسالت آگاهی‌بخشی، شفاف‌سازی، مطالبه‌گری و ارتقاء سطح علمی و فرهنگی جامعه افزود: روابط عمومی دانشگاه شهرکرد در جشنواره روابط عمومی‌های برتر دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی، پارک‌های علم و فناوری و موسسات تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که با شعار «دانشگاه سبز، روابط عمومی سبز» رتبه اول روابط عمومی الکترونیک دانشگاه‌های گروه (ج) را به خود اختصاص داد.

رئیس دانشگاه شهرکرد بیان داشت: خبرنگاران در شرایط موجود همراه با سنگرداران حوزه سلامت و کادر پزشکی به وظیفه خود عمل می‌کنند و اطلاع‌رسانی به موقع و هشدارهای لازم جهت پیشگیری از انتقال کویید 19 را انتجام می‌دهند.

وی در ادامه این جلسه اشاره ای به برگزاری کنکور در شرایط کرونایی داشت و یادآور شد: در برگزاری کنکور دکترا و ارشد دانشگاه شهرکرد جزء دانشگاه‌هایی بود که پروتوکل‌های بهداشتی را به خوبی رعایت کرد و مشکلی در این زمینه نداشت.

کریمی با اشاره به برگزاری چندین نشست هماهنگی در جهت برگزاری کنکور سراسری اضافه کرد: 7 هزار نفر در کنکور سراسری شرکت خواهند کرد و برای اینکه خانواده‌ها دغدغه‌ای برای فرزندان خود نداشته باشند پنج دانشکده و سه سالن سلف سرویس و مطالعه برای برگزاری این ماراتون بزرگ در نظر گرفته شده است و برنامه ریزی‌ها بر این است که فاصله دو متری کاملا رعایت شود این درحالی است که در صورت کم بودن فضا سالن‌های ورزشی را نیز در نظر داریم.

رئیس دانشگاه شهرکرد یادآور شد: تعدادی از خوابگاه‌های پسرانه دانشگاه نیاز به ترمیم و بازسازی دارند اما به دلیل بودجه های محدود و تاکنون مقدور نبوده و امیدواریم خیرین استان در این زمینه پا پیش گذارند.

وی با اشاره به افزایش تعداد سلف سرویس‌ها دانشگاه ادامه داد: در کنار سلف های دولتی سلف های مکمل را نیز بر پا کردیم و یارانه آن به پیمانکار داده شده است و برخی از غذاها در آن رایگان ارائه می‌شود و اگر دانشجو بخواهد غذایی دیگر بخورد می تواند مابه التفاوت آن را پرداخت کند.

کریمی ارتباط با صنعت را یکی از دغدغه‌های دانشگاه عنوان و خاطرنشان کرد: این موضوع یکی از نیازهای این استان است و امیدواریم هرچه سریع‌تر این ارتباط برقرار شود.

انتهای پیام/1026ج
 
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

ساعت:

۰۹:۲۸:۳۶

13 Aug 2020