۰
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۱
کد مطلب : ۴۵۲۲۲
مدیرکل کمیته امداد؛

واگذاری ۵۱ واحد مسکن مددجویی

مدیر کل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری گفت: ۴ ماهه نخست امسال ۵۱ واحد مسکن مددجویی در اختیار نیازمندان قرار گرفته است.
واگذاری ۵۱ واحد مسکن مددجویی
 گزارش جهانبین نیوز، علی ملک پور بابیان اینکه تأمین مسکن مناسب و ایمن زمینه توانمندسازی خانواده‌های نیازمند را فراهم می‌کند بیان کرد: بسته حمایتی شامل کمک بلاعوض و تسهیلات از محل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت برای تحقق این رویکرد مهم در نظر گرفته شده است.
 
وی با اشاره به اینکه واحدهای مسکن روستایی و شهری برای مددجویان فاقد مسکن دارای شرایط احداث می‌شوند افزود: طی ۴ ماهه نخست امسال ۴۷ واحد مسکن در مناطق روستایی و شهری استان مطابق با اصول و قوانین نظام‌مهندسی احداث و تحویل مددجویان شده است.
 
مدیرکل کمیته امداد استان ضمن تقدیر از مشارکت نیکوکاران در تأمین مسکن مددجویان تحت حمایت این نهاد گفت: از این مجموع هزینه احداث ۴ واحد مسکونی نیز از سوی نیکوکاران تأمین شده است.
 
ملک پور با اشاره به نیاز برخی از واحدهای مسکونی به تعمیرات جزئی و کلی ادامه داد: ۶ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد استان تعمیر شده‌اند.
 
لازم به ذکر است، طرح بهسازی و نوسازی واحدهای مسکونی روستایی از طرح‌های کمیته امداد در راستای تأمین مسکن متناسب، مقاوم و بادوام روستایی برای مددجویان است. نیکوکاران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از این طرح به سامانه طرح نوسازی مسکن روستایی مراجعه کنند.


انتهای پیام/1029ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

ساعت:

۲۲:۱۲:۴۵

9 Aug 2020