۰
plusresetminus
کارگردان جوان فارساني از مردم دعوت کرد با پيوستن به کمپين به‌وقت روشنايي باصرفه جويي در مصرف برق، در هزينه صرفه‌جويي براي آباداني مناطق محروم کشور به مسئولان کمک کنند.
کارگردان جوان فارساني به کمپين به‌وقت روشنايي پيوست/ با صرفه جويي در مصرف برق،به آباداني کشور کمک کنيم
غلامرضا اسدي کارگردان جوان فارساني در گفتگو با خبرنگار جهانبین نیوز ؛ ضمن حمايت از به‌وقت روشنايي گفت: پويش به‌وقت روشنايي اقدامي اثرگذار و ارزشمند در صرفه‌جويي مصرف برق در فصل گرم تابستان است.
 
وي افزود: اين روزها شيوع ويروس کرونا و گرماي طاقت‌فرسا دست‌به‌دست هم داده تا مردم کمتر از خانه خارج شوند که به طبع استفاده از کولر و ديگر وسايل سرمايشي به‌مراتب نيز مصرف برق را به همراه دارد.
 
اسدی بيان داشت: بعضاً در مصرف اين انرژي پراهميت، دقت نظر کافي صورت نمي‌گيرد و با فشردن يک کليد، ساعت‌ها  برق، بي‌هدف و بدون استفاده هدر مي‌رود.
 
 وي افزود: اين بي‌توجهي در شرايطي  اتفاق مي‌افتد که بعضي از هم‌وطنان در گرماي پنجاه درجه روزگار را سپري مي‌کنند، حال بگذريم از هزينه بسيار بالايي که براي توليد برق در نيروگاه  و رساندن آن به دست ما مي‌شود و  به‌راحتي  در بي‌تفاوتي ما مي‌سوزد.
 
اسدی با اشاره به راه‌اندازي کمپين به‌وقت روشنايي اظهار داشت: وقتي مردم با اين پويش متوجه شوند که مبلغ انرژي صرفه‌جويي شده حتي در مدت‌زمان يک ربع مي‌تواند چه تعداد لبخند بر لبان کودکان مناطق محروم  آورد، قطعاً با رعايت تمام راهکار‌هاي ممکن براي کاهش مصرف برق در ايام  تابستان سعي مي‌کنند تا در اين امر خير سهيم باشند.
 
وي عنوان داشت: براي جلب اعتماد بيشتر و همراهي چندين برابري از اين طرح بايستي نتايج، مقدار مبلغ و آمار مصرف برق در استان و همچنين آمار‌هاي کاهشي و افزايشي مصرف برق در طول اين پويش به اطلاع مردم رسانده شود.
 
اسدی  در پايان از مردم هم دعوت کرد با پيوستن به کمپين به‌وقت روشنايي  باصرفه جويي در مصرف برق، در هزينه صرفه‌جويي براي آباداني مناطق محروم کشور به مسئولان کمک کنند.

انتهای پیام/530ب
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹

ساعت:

۰۹:۱۵:۳۴

3 Aug 2020