۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱
کد مطلب : ۴۵۰۹۷

احداث ۴۰ واحد مسکونی توسط «مؤسسه خیریه سماء»

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: ۴۰ واحد مسکونی ویژه خانواده ایتام و محسنین تحت حمایت این نهاد در استان احداث می‌شود.
احداث ۴۰ واحد مسکونی توسط «مؤسسه خیریه سماء»
به گزارش جهانبین نیوز ، علی ملک پور مدیر کل کمیته امدادچهارمحال و بختیاری ضمن تقدیر از فعالیت مؤسسات خیریه در استان بیان کرد: نیکوکاران و خیران همواره در کنار کمیته امداد در راستای تأمین نیازهای اساسی نیازمندان تلاش می‌کنند.

وی با اشاره به احداث ۴۰ واحد مسکونی ویژه خانواده ایتام و محسنین فاقد مسکن و دارای شرایط در سال پیش‌رو توسط مؤسسه خیریه سماء افزود: این واحدهای مسکونی با مشارکت کمیته امداد و با نظارت سازمان نظام مهندسی احداث می‌شوند.

مدیرکل کمیته امداد استان بابیان اینکه این مؤسسه خیریه از سال‌های گذشته در زمینه احداث مسکن نیازمندان فعالیت می‌کند ادامه داد: سال گذشته نیز با مشارکت مؤسسه خیریه سماء، ۲۲ واحد مسکونی ویژه خانواده ایتام احداث و تحویل مددجویان شده است.

ملک پور تأمین مسکن ایمن و مقاوم را از سیاست‌های کمیته امداد عنوان و مطرح کرد: احداث مسکن برای خانواده‌های نیازمند زمینه کاهش بخشی از مشکلات اقتصادی آن‌ها را فراهم می‌کند که اعطای کمک‌های مالی و حتی انجام خدمات رایگان در حوزه ساختمان گام بزرگی در راستای رفع این نیاز اساسی مددجویان است.

انتهای پیام/1020ج
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹

ساعت:

۱۳:۰۲:۲۰

25 Jul 2020