۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۰
کد مطلب : ۴۴۶۹۸

مدیریت شهری چهارمحال و بختیاری برای مقابله با ویروس کرونا موفق عمل کرد

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور گفت: مدیریت شهری در این استان برای مقابله با ویروس کرونا عملکرد موفقی داشته است.
مدیریت شهری چهارمحال و بختیاری برای مقابله با ویروس کرونا موفق عمل کرد
به گزارش جهانبین نیوز ؛ اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری  در دیدار با اعضای شورای اسلامی و شهردار شهرکرد با قدردانی از فعالیت شهرداری‌های چهارمحال و بختیاری در ارائه خدمات بهداشتی و تلاش‌ برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تاکید کرد: در این دوران نقش مدیریت شهری برای ضدعفونی کردن مراکز و اماکن عمومی و وسایل حمل و نقل و توجه به وضعیت کلی تامین نیازمندی‌های مردم پررنگ بود که تلاش و نقش شهرداران در مسیر هموار سازی تلاش حافظان سلامت غیرقابل انکار است.

وی تصریح کرد: تامین آسایش و رفاه، سلامت روانی و اجتماعی، نهادینه‌سازی فرهنگ مشارکتی، رضایتمندی شهروندان و دستیابی به شاخصه‌های شهر سالم، زیبا، توسعه یافته و پویا نیازمند تلاش‌ و اراده جدی مدیران و مسوولان، به‌ویژه تلاش‌گران عرصه مدیریت شهری است.

استاندار چهارمحال و بختیاری یادآور شد: در این صورت می‌توان با برنامه‌ریزی‌های علمی و عملی، مسیر توسعه همه جانبه شهر را هموار و فضایی مطلوب، پویا و پایا برای زندگی شهروندان فراهم کرد و اعضای شوراهای اسلامی برای شناسایی مشکلات مردم و ارایه راهکار به‌منظور رفع آن براساس اولویت‌ها ضروری است.

عباسی گفت: ضرورت حمایت و پشتیبانی از برنامه‌های عمرانی شهرداری‌ها به‌ویژه در مرکز چهارمحال و بختیاری ضروری است و در این راستا با خلق و تولید منابع مالی، به فعالیت‌های شهرداری‌ها کمک می‌شود تا بتوان خدمات بهتر و شایسته‌تری به مردم ارایه کرد./ ایرنا

 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

ساعت:

۱۷:۱۰:۲۷

1 Jun 2020