۰
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵
کد مطلب : ۴۴۱۳۲
در راستای مقابله با کرونا صورت می‌گیرد

تولید روزانه 500 ماسک توسط سازمان مردم‌نهاد نسیم آرامش کوهرنگ

دبیر سازمان مردم‌نهاد نسیم آرامش دشت زرین کوهرنگ گفت: این سازمان روزانه 500 ماسک تولید می‌کند و هم‌اکنون هزار ماسک در حال دوخت است و 5 هزار مترپارچه با تائید نظام‌پزشکی می‌شود.
تولید روزانه 500 ماسک توسط سازمان مردم‌نهاد نسیم آرامش کوهرنگ
ایران موسایی، دبیر سازمان مردم‌نهاد نسیم آرامش دشت زرین کوهرنگ در گفت‌وگو با جهانبن نیوز؛ اظهار کرد: هم‌اکنون هزار ماسک در حال دوخت است و 5 هزار مترپارچه با تائید نظام‌پزشکی می‌شود.

وی افزود: رسالت سمن‌ها، خدمت به مردم‌ است و برای همراهی با نظام سلامت، نقش سمن‌ها اثرگذار و مثبت خواهد بود.

موسایی از آغاز فعالیت ستاد مردمی مدافعان سلامت در این شهرستان خبر داد و افزود: علاوه‌بر ضدعفونی روستاها و شهرهای مختلف کوهرنگ از جمله دشت زرین، بازفت و... توسط اعضای سمن، توزیع بسته‌های ضدعفونی‌کننده نیز آغاز شده است.

دبیر سازمان مردم‌نهاد نسیم آرامش دشت زرین کوهرنگ با انتقاد از عدم حمایت برخی ارگان‌های دولتی از فعالیت‌های داوطلبانه‌ این سمن در راستای آگاهی‌بخشی و تهیه و توزیع امکانات سلامت‌محور تصریح کرد: تنها با رایزنی اداره کل ورزش و جوانان و فنی و حرفه‌ای استان، کارگاهی برای اجرای فعالیت‌های سلامت محور این‌ سمن اختصاص یافت.

وی با اشاره به محرومیت شهرستان کو‌هرنگ‌ گفت: تلاش سمن‌ها درصورت حمایت بیشتر دولت می‌تواند در محرومیت‌زدایی از نیازمندان موثرتر واقع شود.

انتهای پیام/1026ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

يکشنبه ۳ فروردين ۱۳۹۹

ساعت:

۱۳:۵۵:۰۰

22 Mar 2020