۰
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۴
کد مطلب : ۴۳۷۵۹
مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری:

۲۵ زندانی جرایم غیرعمد در چهارمحال و بختیاری آزاد شدند

مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای حمایت از نیازمندان و اجرای امینانه نیات واقفین خیراندیش، ۲۵ نفر از محکومین جرایم غیرعمدی استان به همت اوقاف و با کمک خیرین و متولیان وقف کشور آزاد شدند.
۲۵ زندانی جرایم غیرعمد در چهارمحال و بختیاری آزاد شدند
حجت الاسلام  حسن امیری مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: در راستای حمایت از نیازمندان و اجرای امینانه نیات واقفین خیراندیش، ۲۵ نفر از محکومین جرایم غیرعمدی استان به همت اوقاف و با کمک خیرین و متولیان وقف کشور آزاد شدند.

وی با بیان اینکه در این راستا طبق جلسه ای که با سازمان امور زندان‌ها برای معرفی زندانیان مشمول شرایط خاص تشکیل شد، اسامی افراد مشمول این طرح اخذ و به سازمان اوقاف و امور خیریه اعلام شد افزود: در ابتدا مقرر بود تعداد ۸۰ نفر از زندانیان کشور آزاد گردد که به همت خیرین و متولیان وقف تعداد زندانیان آزاد شده به ۲۸۰ نفر رسید که از این تعداد ۲۵ نفر از آنها از استان چهارمحال و بختیاری بوده که بعد از طی مراحل قانونی، آزاد و به آغوش خانواده و جامعه باز خواهند گشت.

امیری با تاکید بر اینکه نزدیک به ۲۲۵میلیون تومان محکومیت مالی این زندانیان بوده است، عنوان کرد: این مبلغ هم از محل خیّرین استان چهارمحال و بختیاری و هم از خیّرین خارج از استان و همچنین از محل اجرای امینانه نیات واقفین نیک اندیش جمع‌آوری شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری ضمن اشاره به اینکه گسترش وقف در زمينه هاي مختلف و درآمد موقوفات ازجمله براي آزادي زندانيان از برنامه هاي کاري اوقاف می باشد خاطرنشان کرد: تلاش مي کنيم با همت خیرین و افراد نوع دوست و درآمد موقوفات تا پايان سال تعداد ديگري از زندانيان جرائم غير عمد را آزاد کنیم.

وی در مورد نیازهای وقفی استان اظهار کرد: کمک به آزادی محکومین نیازمند جرائم غیرعمدی، فراهم کردن زمینه ازدواج جوانان و گسترش فعالیت‌های قرآنی از اصلی‌ترین نیازهای وقفی است.

انتهای پیام/1026ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

يکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸

ساعت:

۰۸:۴۵:۲۱

26 Jan 2020