۰
plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲
کد مطلب : ۴۳۷۵۳
فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم علیه السلام :

رویداد تولید محتوا بسیج نمایش قدرت در فضای مجازی است

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع)گفت: رویداد بزرگ تولید محتوا یک نمایش قدرت یا رزمایش در فضای مجازی بوده و ثابت میکند چه ظرفیت عظیمی در این فضا توانسته است نقش مهمی در جامعه ایفا کند.
رویداد تولید محتوا بسیج  نمایش قدرت در فضای مجازی است
سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری در حاشیه  اولین رویداد تولید محتوا تخصصی فعالان فضای مجازی استان چهارمحال و بختیاری  در گفتگو با خبرنگار جهانبین نیوز؛ با تاکید بر پیامدهای مثبت و منفی فضای مجازی  اظهار کرد: آنچه امروز نیاز و ضرورت دنیا است استفاده از امکانات و موقعیت های فراهم شده در این فضا است  تابتوانیم فتنه های دشمن را خنثی کنیم.
 
وی با بیان اینکه فضای مجازی و اینترنت در سراسر دنیا در چند سال اخیر رشد بسیاری داشته گفت: اتفاقاتی که در هر کشوری رقم می خورد شروع آن در فضای مجازی بوده و نقش این فضا در ایجاد جنگ روانی میان اقشار مختلف مردم بی بدیل است.
 
سردار اکبری  عملکرد مرکز فضای مجازی بسیج را بسیار مطلوب خواند و ادامه داد: این مرکز در برهه های مختلف ثابت کرده که به  خوبی در جنگ سایبری دشمن ایستاده؛  بسیجیان نیز در این عرصه ثابت کردند که نمی گذارد دشمن از این فضا سوء استفاده کرده و توطئه های دشمن را خنثی میکنند.

وی با اشاره به حادثه روستای چنارمحمودی و دختر آبی در چهارمحال وبختیاری گفت:  ورود مرکز فضای مجازی و خنثی کردن موج سواری های دشمن نشان از عملکرد مطولب این فضا است.
 
فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم به حضور جمع نخبگان در این مرکز اشاره و گفت: رویداد بزرگ تولید محتوا یک نمایش قدرت یا رزمایش  در فضای مجازی بوده و ثابت میکند چه ظرفیت عظیمی در این فضا بوده و توانسته است نقش مهمی در جامعه ایفا کند.
 
سردار اکبری به تاثیرگذاری خبرگزاری ها در جامعه اشاره و گفت: امروزه خبرگزاری های موثر و معتبر در میان مردم خبرگزاری های ارزشی بوده و همیشه تلاش میکنند در ماموریت های خود به دنبال مطالبه گری  بوده و تلاش کردند مشکلات را به گوش مسئولین رسانده و برای رفع مشکلات گام بردارند.
 
وی با بیان اینکه خبرگزاری معتبر و مطمن خبرگزاری بوده که نه تنها مطالبه گر باشد بلکه خبرهایی نشردهد که نیاز به تکذیبیه نداشته باشد.
 
انتهای پیام/1022ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸

ساعت:

۱۲:۵۷:۱۳

23 Jan 2020