۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۲
کد مطلب : ۴۳۷۰۵
با حضور قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی؛

رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری معارفه شد

مراسم تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری برگزار شد که در این مراسم سرهنگ پاسدار موسی انصاری به عنوان رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان و از زحمات 12 ساله سرهنگ پاسدار علی گرجی تقدیر و تجلیل به عمل آمد.
رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری معارفه شد
به گزارش جهانبین‌نیوز ؛ مراسم تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری برگزار شد که در این مراسم  سرهنگ پاسدار موسی انصاری به عنوان رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان و از زحمات 12 ساله سرهنگ پاسدار علی گرجی تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم نصرالله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تنها یک اداره‌ نیست بلکه یک نهاد فراسازمانی است، گفت: در حدود 24 ارگان و تشکل مردم‌نهاد در این شورا که نقش هماهنگ‌کننده را برعهده دارد عضو هستند.

وی با تاکید براینکه در این ایام ملت ایران در یک آزمایش الهی بزرگ قرار دارند، افزود: وجود آرامش در کشورهای منطقه مثل عراق به برکت وجود افرادی همچون سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهان ایشان است.

لطفی اشاره کرد: آنچه در لبنان، عراق و در آبان‌ماه سال جاری در ایران رخ داد تماما توطئه نظام استکبار بود، که طی یک طرح کاملا پیچیده باعث سقوط این کشورها و جنگ‌های داخلی شود.قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن اشاره به حضور حداقل 7 میلیون نفری احاد جامعه در مراسم تشییع سردار شهید قاسم سلیمانی در تهران بیان کرد: نظام استکبار جهانی به‌دنبال خاموش کردن چراغ وجود این شهید بزرگوار است، بعد از 80 سال کشور قدرتمند ایران مستقیما پایگاه‌های آمریکا را هدف قرار داد.

وی ادامه داد: رئیس جمهور امریکا در مدت زمان صحبت خود 58 بار نفس عمیق کشید و در نهایت شکست خود را پذیرفت، در سال جاری راهپیمایی 22 بهمن مزین به نام سپهبد شهید قاسم سلیمانی است و مردم با تمثال این شهید والامقام به خیابان‌ها می‌آیند.لطفی در پایان صحبت خود خاطر نشان کرد: در نخستین سال از دهه پنجم انقلاب ، شعار محوری دهه فجر  "انقلاب اسلامی، زنده و پویا در پرتو ولایتمداری، جهاد و مقاومت" است.

در ادامه مراسم اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری ضمن اشاره به شخصیت بزرگ سپهبد قاسم سلیمانی که فتنه‌های جهان استکبار را نشانه گرفته بود گفت: صداقت و ولایتمداری این شهید والامقام منجر شد یاد و خاطره این شهید در قلوب مردم بماند و مردم بدون هماهنگی خاصی در مراسم تشییع حضور پیدا کردند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از پاسداران انقلاب اسلامی که شجاعانه شهید و صادقانه در میدان‌ها حاضر می‌شوند، بیان کرد: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با نثار خون خود در راه امامت و ولایت موجب اتحاد و انسجام بیشتر بین امت‌های اسلامی شد، به‌علاوه داخل کشور نیز حضور میلیونی مردم ثابت کرد که این شهید بزرگوار در دل همه جا دارد.عباسی توضیح داد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در سال 59 به دستور امام راحل برای چند هدف مهم تشکیل شد، که مهم‌ترین کار این شورا سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی، هماهنگی و راهبر برنامه‌های مختلف انقلابی، سیاسی، اجتماعی، ملی و مذهبی است.

استاندار چهارمحال و بختیاری در پایان خاطرنشان کرد: به میزانی که در برنامه‌ریزی‌ها هماهنگ‌تر و منسجم‌تر پیش رویم مردم هم همراهی بهتری خواهند داشت و همه آحاد جامعه باید در پوشش برنامه‌های ملی، مذهبی، انقلابی و... حضور جدی و هماهنگ داشته باشیم.

انتهای پیام/1029
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸

ساعت:

۱۸:۳۳:۰۷

14 Jan 2020