۰
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۸
کد مطلب : ۴۳۶۷۸

تردد روان در تمام محورهای مواصلاتی چهارمحال و بختیاری

سرپرست اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به باز بودن تمامی مسیرهای ارتباطی گفت مشکلی در خصوص تردد خودروها در محورهای ارتباطی استان وجود ندارد.
تردد روان در تمام محورهای مواصلاتی چهارمحال و بختیاری
به گزارش جهانبین‌نیوز، سرپرست اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به بارشهای سنگین در چند روز گذشته خصوصا ۴۸ ساعت اخیر گفت:با تلاش شبانه روزی راهداران و اجرای عملیات راهداری زمستانی تمامی محورهای استان باز بوده و هیچ مشکلی در خصوص تردد خودروها وجود ندارد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تا کنون در ۴۸ ساعت گذشته به ۲۳۴ خودروی گرفتار در برف و کولاک امداد رسانی گردیده اشاره کرد: نیروهای اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای آمادگی کامل دارند تا ۲۴ ساعت قبل از وقوع بارش ها در جاده های ارتباطی مستقر گردند و تصریح کرد : عملیات راهداری زمستانی ۲۴ساعت بعد از پایان بارش ها نیز تداوم دارد.

ندیمی در ادامه افزود: پس از مجموع ۴۲۴   ساعت بارش برف در کل محورهای استان و ۴۱ ساعت باران و همچنین ۳۲ ساعت کولاک بیش از ۱۳۰۰ تُن شن و نمک پاشی در کل محورهای استان انجام گردید و 225 نفر از راهداران با تمام توان، تجهیزات و ماشین آلات مشغول عملیات راهداری زمستانی بوده اند که تا کنون ۴۱۲۳ کیلومتر باند برف روبی گردیده که در ۷۸ مقطع  تا کنون ۱۳۱ مرتبه ریزش برداری انجام گردیده است.

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همچنین ادامه داد: در طرح راهداری زمستانی ۴۲ راهدارخانه،۲۲۵راهدار به همراه ۳۳۰ خودروی سنگین،نیمه سنگین وسبک در این استان آمادگی کامل دارند تا عملیات راهداری زمستانی را انجام دهند.

ندیمی در پایان اشاره کرد اولویت بازگشایی محور ها بر اساس راه  شریانی_اصلی و فرعی می باشد و امیداریم با تلاش راهداران و همراهی مردم کمترین مشکل را در محور های استان داشته باشیم و مردم عزیز سفرهای ایمن همراه با خاطرات خوش در محورهای استان تجربه کنند.

انتهای پیام / 1029 ج
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

يکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸

ساعت:

۱۴:۰۹:۳۲

12 Jan 2020