۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۶
کد مطلب : ۴۳۶۶۹
فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع)؛

درست نوشتن بهتر از درشت نوشتن است/رسانه ها از شایعات جلوگیری کنند

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: برخی رسانه ها معایب و نواقص را درشت می نویسند اما یکی از رسالت های رسانه ها مطالبه گری صحیح و به جا است .
درست نوشتن بهتر از درشت نوشتن است/رسانه ها از شایعات جلوگیری کنند
به گزارش جهانبین نیوز ؛ سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری عصر امروز در دیدار اعضای بسیج رسانه با نماینده ولی فقیه در استان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به خصوص سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای هم رزمش اظهار کرد:  بعد از شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی ، سپاه سیلی محکمی را به گوش دشمنان زد.

وی با اشاره به اینکه تلخی بعد از این حادثه ، سقوط هواپیمای مسافر بری است تصریح کرد: فرمانده هوا و فضا ورود پیدا کرده و این موضوع را اعلام نموده است و این خود مسئولیت بسیار سنگینی برای ما است.

سردار اکبری با تاکید بر اینکه دشمن فضاسازی زیادی کرده است اذعان داشت: مصیبت سقوط هواپیما بسیار سخت است .

وی با تاکید بر اینکه رسانه های ما در این برهه رسالت بسیار سختی را بر عهده دارند گفت: رسانه های می توانند از بسیاری شایعات جلوگیری کنند.

سردار اکبری با اشاره به اینکه برخی رسانه ها معایب و نواقص را درشت می نویسند گفت: یکی از رسالت های رسانه ها مطالبه گری صحیح و به جا است .

وی با اشاره به اینکه حاج قاسم سلیمانی 40 سال دوید تا به آرزویش رسید اظهار کرد: شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به دنبال شهادت بود او شهید شد و به آرزویش رسید ما نیز باید رهرو او باشیم.

سردار اکبري تصريح کرد: بزرگترين هدف سردار شهيد سليماني اتحاد جهان اسلام بود و امروزه  پشتيباني و وحدت نياز کشور ما است، قدرت نظام جمهوري اسلامي ملت ايران هستند، سپهبد شهيد سليماني يکي از برجسته ترين ژنرال هاي نظامي جهان و از طرفي يک عارف، معلم، روحاني، سياستمدار بي نظير بود.
 
وي با اشاره به شخصيت سردار شهيد سليماني گفت: حاج قاسم سليماني يک خصوصيت بزرگي داشت که اگر ما نيز داشته باشيم موجب محبوبيتمان در بين آحاد مردم خواهد شد، حاج قاسم ذليل بود در مقابل خداوند و عزيز شد در مقابل مردم و سرباز ولايت بود.
 
انتهای پیام/1020ج
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸

ساعت:

۲۲:۲۴:۰۴

11 Jan 2020