۰
plusresetminus
امام‌جمعه فارسان گفت: امروز نظام اسلامي با به‌کارگيري راهبرد مقاومت در عرصه‌هاي مختلف در اوج عزت قرار دارد و کشورهاي استکباري تلاش مي‌کنند با فشارهاي اقتصادي و سياسي ايران را در موضع ضعف قرار دهند.
نظام اسلامي با به‌کارگيري راهبرد مقاومت در عرصه‌هاي مختلف در اوج عزت است/ ايران امروز غرب را به بن‌بست رسانده است
به گزارش جهانبین نیوز، حجت‌الاسلام محسن ملک پور در خطبه‌هاي نماز جمعه اين هفته شهر فارسان گفت: توبه عمل خوبي است که گناهان را از بين مي‌برد. البته به‌شرط آنکه خوبي‌ها براي انسان عجب و توقع و ويژه خواري نياورد. اهل تقوا مواظب هستند خوبي‌ها براي آن‌ها خودبرتربيني نياورد خداي تعالي ما را موفق کند در مسيري که دوست دارد قدم برداريم.

وي به سخنان مقام معظم رهبري در ديدار با خبرگان اشاره داشت و بيان کرد: مقام معظم رهبري بازهم بر اميد به آينده و استفاده از جوانان در رده‌هاي مختلف مديريتي تأکيد کردند؛ و اينکه با استفاده از راهبرد مقاومت مي‌توان بر همه مشکلات پيروز شد؛ و برخلاف خواسته‌ي دشمن بايد بر شعارهاي انقلابي پافشاري داشت.

وي تأکيد کردند: نبايد به اروپائي‌ها اعتماد داشت؛ و فرمودند مسئولين ملاک عمل را بي‌اعتمادي به دشمن قرار دهند. اين مطالب که هر وقت ايشان بيان مي‌کند از روي باور زده مي‌شود. فکر نکنيد که وظيفه مي‌دانند که الان راجع به اميد صحبت کنند اين‌طور نيست. چون ميدان جلوي چشم ايشان حاضر است و ديده مي‌شود.

وي بيان داشت: امروز نظام اسلامي با به‌کارگيري راهبرد مقاومت در عرصه‌هاي مختلف در اوج عزت قرار دارد و کشورهاي استکباري تلاش مي‌کنند با فشارهاي اقتصادي و سياسي ايران را در موضع ضعف قرار دهند. ديديد که چگونه با روشي خبيثانه سه کشور اروپائي انگليس، فرانسه و آلمان عليه ايران بيانيه دادند، حالا تأکيدات رهبر معظم انقلاب بايد براي عده‌اي روشن‌تر شده باشد اگر روشن نبوده که به هيچ کشور غربي و اروپائي نمي‌شود و نبايد اعتماد کرد.

وي نکته مهمي هم درباره حفظ نيروهاي انقلابي و فرمودند: که امکان حضور همه اين افراد در مراکز حساس فراهم شود؛ يعني بايد براي اين‌ها حضورشان را در مراکز حساس فراهم کرد که به نظر اولين فرصت مجلس است.

وي به ديدار ديگر رهبر معظم انقلاب روز چهارشنبه در ديدار فرماندهان سپاه هم اشاره‌اي داشتند و بيان کرد: سياست فشار حداکثري آمريکا شکست خورد است. تا اين اواخر براي اينکه يک حالت نماديني براي تسليم ايران درست کنند و رئيس‌جمهور کشورمان را وادار به ملاقات کنند به التماس هم افتادند و رفقاي اروپايي‌شان را واسطه قراردادند؛ تا آخر هم موفق نشدند و اين سياست تا آخر هم شکست خواهد خورد؛ و نکته کليدي و مهم اين ديدار اينکه فرمودند جمهوري اسلامي کاهش تعهدات هسته‌اي را با جديت کامل ادامه خواهد داد

وي تأکيد کرد: البته همه بايد اين را بدانند اين روش و مسئله‌اي که پيش‌آمده است ناشي از ديپلماسي نيست، اين قدرت گفتمان مقاومت است؛ و الا ديپلماسي چنين خاصيتي را تا حالا براي ما نداشته است.

وي اظهار داشت: عزت ايران امروز غرب را به بن‌بست رسانده است؛ و هر ترفندي را هم که به کار مي‌بندند و شکل‌هاي مختلفي را امتحان مي‌کنند با شکست مواجه مي‌شوند. لذا براي دوشيدن کشورهاي مفلوک منطقه سعي مي‌کنند جوري وانمود کنند که آمريکا به دنبال حمله نظامي به ايران است

امام‌جمعه فارسان به 13 مهرماه روز نيروي انتظامي اشاره داشت و گفت: نيروى خدوم و شجاع انتظامى در راستاي تأمين جامع امنيت مردم، تاکنون ۱۳ هزار شهيد و ۲۲ هزار جانباز تقديم انقلاب اسلامى كرده است. فعاليت‏هاى نيروى انتظامى، در جهت ايجاد و برقراري نظم، قانون و امنيت بر سه اصل «آگاهى»، «پيش‏گيرى» و «پى‏گيرى» استوار است. همه‏ي مردم قدرشناس ايران اسلامي از اعماق دل، از زحمات مخلصانه و شبانه‏روزي مجموعه‏ي شريف نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران تشکر مي‏کنند. به خانواده بزرگ ناجا به همه فرماندهان و افسران و سربازان و کارمندان و خانواده‌هاي آن‌ها عرض تبريک داريم

وي افزود: نيروي انتظامي براي انجام مأموريت‌هايش بايد جلوه اقتدار نظام باشد تا بتواند در زمان لازم اقدام محکم و قاطع داشته باشد و درعين‌حال مورد اعتماد و امين مردم هم باشد تا بتواند در اقداماتش موفق باشد.

وي در پايان گفت: از رياست محترم قوه قضائيه حضرت آيت‌الله رئيسي که با شفافيت، شجاعت، جدّيت و دغدغه به ميدان آمده‌اند و با مفاسد اقتصادي و هر نوع ديگر آن مبارزه مي‌کنند، قدرداني مي‌کنيم.

بحمدالله قوه قضائيه در کشور و هم در استان و هم شهرستان عزم جدي دارد تا با سوءاستفاده کنندگان، اختلاس گران و زمين‌خواران و ربا خوران برخورد جدي کنند و به همه اين عزيزان خدا قوت مي‌گوييم.
 
انتهاي پيام/590پ
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸

ساعت:

۱۰:۲۴:۳۸

4 Jan 2020