:23'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['func'] = 'Get_Mobile_Footer'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['prms'] = '0'; ?>:23'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['func'] = 'Get_Mobile_Footer'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['prms'] = '0'; ?> اختلاف سلایق افراد و جریان های سیاسی نباید به مخالفت و معارضه منجر شود. | جهان بین
۰
plusresetminus
تاریخ انتشارجمعه ۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۸
کد مطلب : ۴۲۹۵۸
امام جمعه شهرستان بروجن

اختلاف سلایق افراد و جریان های سیاسی نباید به مخالفت و معارضه منجر شود.

امام جمعه شهرستان بروجن با بیان اینکه در شرایط فعلی اتحاد نیروهای انقلاب بسیار مهم می باشد، گفت: اختلاف سلایق افراد و جریان های سیاسی نباید به مخالفت و معارضه منجر شود.
اختلاف سلایق افراد و جریان های سیاسی نباید به مخالفت و معارضه منجر شود.
فبه گزارش خبرنگار جهانبین نیوز، حجت الاسلام علیرضا هراتی مطلق امام جمعه بروجن گفت: امروز شرایط کشور و منطقه اقتضا می کند که اتحاد و انسجام مثال زدنی در کشور داشته باشیم.

وی با بیان اینکه دشمنان با تمام توان خود به میدان آمده و مشغول توطئه سازی علیه ایران اسلامی می باشند، اظهار داشت: دشمن اصلی ایران اسلامی آمریکا و اسرائیل بوده و لازم است هرچه فریاد داریم بر سر این دو کشور بکشیم.

امام جمعه شهر بروجن افزود: وقتی دشمنانی داریم که نمی خواهند اثری از ایران اسلامی برروی کره زمین باشد، دیگر چه دلیلی دارد که عده ای بر سر مسائل هیچ و پوچ بحث کنند و جامعه را به قطبی شدن بکشانند؟

خطیب جمعه شهر بروجن در بخش دیگری از خطبه ها با بیان اینکه درحال حاضر منفورترین دولت ها، دولت آمریکا می باشد، گفت: هرجایی که سفارت آمریکا فعال است، آن کشور کانون کودتا، فتنه، درگیری و خونریزی شده است.

حجت الاسلام هراتی مطلق افزود: ملت ایران حمایت های آمریکا از گروهک منافقین، جیش الظلم و فتنه گران داخلی را از یاد نخواهد برد و همین دشمنی هاست که آمریکا را به منفورترین دولت تبدیل کرده است.

وی با اشاره به اینکه سرنگونی پهباد آمریکایی و توقیف کشتی انگلیسی در خلیج فارس معادلات نظامی منطقه را برهم زد، گفت: امروز اگر جنگی میان حق و باطل سر بگیرد، با اطمینان می گوییم پیروزی با حق است و آن حق ایران اسلامی می باشد.

امام جمعه بروجن با تقدیر از مواضع صریح انقلابی ریاست محترم جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل، افزود: برخی دیدارها در این سفر دیپلماتیک، شایسته رئیس جمهور اسلامی ایران نبود.


انتهای پیام/1030ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۸

ساعت:

۱۸:۰۷:۵۴

26 Dec 2019