۰
plusresetminus
تاریخ انتشارجمعه ۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱
کد مطلب : ۴۲۹۵۳
خطیب موقت نماز جمعه شهرکرد:

شجاعت اصل اساسی در مسیر مبارزه با دشمنان است ، ترس نتیجه ای جز ذلت نخواهد داشت

خطیب موقت نماز جمعه شهرکرد گفت:ملت ایران باید هوشیار باشد و بداند شجاعت اصل اساسی در مسیر مبارزه با دشمنان است و ترس نتیجه ای جز ذلت نخواهد داشت .
شجاعت اصل اساسی در مسیر مبارزه با دشمنان است ، ترس نتیجه ای جز ذلت نخواهد داشت
به گزارش جهانبین نیوز، خطیب موقت نماز جمعه شهرکرد در خطبه های این هفته نماز جمعه اظهار داشت : ملت ایران باید هوشیار باشد و بداند شجاعت اصل اساسی در مسیر مبارزه با دشمنان است و ترس نتیجه ای جز ذلت نخواهد داشت . 

حجت اسلام احمدی افزود: مسئولان محکم و مقاوم مقابل دشمنان بایستند و بدانند مذاکره با آمریکا و ایادی آن نه تنها دین و دنیا را ذایل می کند بلکه وطنمان را هم از دست خواهیم داد .

 وی گفت:ملت ایران هم با درس گرفتن از دوران دفاع مقدس ایستادگی را سرلوحه قرار داده اند و این رمز پیروزی بر مشکلات و له کرن آمریکا زیر پا خواهد بود .

حجت اسلام احمدی تصریح کرد: دشمنان داخلی و خارجی می خواهند با آمریکا کنارآئیم تا به اصطلاح سایه جنگ از سر ملت ایران دور شود و این یعنی ترس از دشمنان ،ذلت پذیری و داشتن ذات گاو شیرده بودن که اینها از شان مردم غیور ایران اسلامی دور است و هیچ گاه ملت این را نخواهد پذیرفت .

احمدی با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری تاکید کرد: جوانان دفاع مقدس را به پیروزی رساندند و باید به جوانان امروز و نیروهای انقلابی میدان داد تا دوباره جوانان در این دوره تهدیدات دشمنان را خنثی کنند.

به گفته وی، انتخابات مجلس شورای اسلامی در پیش است و امید است مجلس در تراز انقلاب اسلامی و ایستاده در برابر تهدیدات دشمنان با حضور جوانان انقلابی تشکیل شود.

احمدی، با تقدیر از تلاش قوه قضاییه در مقابله با فساد تاکید کرد: عده ای به دنبال هجمه علیه قوه قضاییه در برابر این مقابله با فساد هستند اما قوه قضاییه با صلابت و اقتدار در برابر فسادها ایستاده است و مفسدان را به مجازات خواهد رساند.

 خطیب نماز جمعه شهرکرد گفت: سخنرانی رئیس جمهوری در مجمع عمومی سازمان ملل، تبلور عزت ایرانی و اسلامی بود و این مدیریت مقام معظم رهبری است که حتی جریان را به گونه ای هدایت کرده‌اند که این عزت در مجمع عمومی سازمان ملل از از رئیس جمهوری کشور بیان شود.

به گفته وی، سخنرانی رئیس جمهوری در این مجمع قابل قبول و تقدیر بود، چرا که آغاز در این سخنرانی با اشاره به عاشورا ، آزادگی در قیام حسینی مورد تاکید قرار گرفت و رئیس جمهوری ایران از مقاومت مردم سوریه و یمن دفاع کرد و جنایت آمریکا و اسرائیل را در این سازمان در سخنرانی خود بیان کرد.

انتهای پیام/1027ج
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

شنبه ۷ دی ۱۳۹۸

ساعت:

۱۳:۴۹:۱۰

28 Dec 2019