۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳
کد مطلب : ۴۲۸۶۵
مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری خبر داد

کمک 440 میلیون تومانی مردم چهارمحال و بختیاری در طرح احسان حسینی

مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری گفت: هم‌زمان با دهه نخست ماه محرم مردم استان 440 میلیون تومان در قالب طرح احسان حسینی برای اطعام نیازمندان کمک کردند.
کمک 440 میلیون تومانی مردم چهارمحال و بختیاری در طرح احسان حسینی
علی ملک پور بیان مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: طرح احسان حسینی با هدف دریافت نذورات خیران و نیکوکاران و رساندن به دست نیازمندان در کمترین زمان در سراسر استان در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه این طرح در ماه محرم و صفر برگزار می‌شود افزود: در ایام محرم و صفر متولیان و بانیان هیئت‌های مذهبی و همچنین مردم نیکوکار استان می‌توانند سهمی از غذای نذری خود را برای نیازمندان کنار بگذارند و از طریق این نهاد به دست نیازمندان برسانند.

مدیرکل کمیته امداد استان ادامه داد: در دهه نخست ماه محرم، مردم نیکوکار، عزاداران حسینی و هیئت‌های مذهبی 440 میلیون تومان در قالب کمک‌های مردمی، نذورات و غذای گرم به پایگاه‌های این نهاد و مراکز نیکوکاری در سراسر استان اعطا که در کمترین زمان به دست نیازمندان رسیده است.

ملک پور با اشاره به آمادگی ادارات کمیته امداد در سراسر استان و مراکز نیکوکاری برای دریافت نذورات در این ایام خاطرنشان کرد: مردم خیر استان می‌توانند با ارسال عدد 3 به سامانه پیامکی 30003333 از طریق سامانه نیکوکاری امداد «سنا» و یا شماره‌گیری کد #038*8877* نذورات نقدی خود را به نیازمندان اعطا کنند.

انتهای پیام/1020ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸

ساعت:

۱۷:۵۶:۰۰

30 Dec 2019