۰
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۳
کد مطلب : ۴۲۸۴۹
نماینده مردم در مجلس:

اقدامات تکراری و بی اثر هیچ دردی از مردم دوا نمی کند

نماینده مردم در شهرستان های شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر جهاد کشاورزی در سفری که به استان چهارمحال و بختیاری داشته اند طرح های تکراری را افتتاح کردند که بی اثر بوده و هیچ دردی از مردم را دوا نمی کند.
اقدامات تکراری و بی اثر هیچ دردی از مردم دوا نمی کند
اردشیر نوریان نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی  در گفتگو با خبرنگار جهانبین نیوز ؛ اظهار کرد: بنده در جریان سفر وزیر جهادکشاورزی  به استان چهارمحال و بختیاری بودم  ولی به دلیل عدم درخواست اجابت بنده برای حضور در کانون و مسائل و مشکلات بحث کشاورزی به ویژه طرح های حاشیه زاینده رود آنجا را ترک کردم و به تهران بازگشتم و نامه اعتراض خود را به شورا نوشتم.

وی با شاره به اینکه اقدامات تکراری و کم اثر است و هیچ دردی از مردم دوا نمی کند بیان داشت: مشکلات اساسی در بخش کشاورزی این استان وجود دارد که در کانون این سفر بسیار کم رنگ و کم اثر بود و به همین خاطر من اعتراض دارم و اعتراض خودم هم ادامه خواهم داد.

نوریان با اشاره به اینکه کارخانه ای که سال 97  در این استان واحد نمونه معرفی شده بود و  بهره برداری می شود اذعان داشت: برخی پروژه ها هستند که کلنگ زنی می شود اما پشتیبانی اجرایی ندارند و مثل وزرا قبلی که آمدند و کلنگ زنی کردند الان هیچکدام از ان ها به نتیجه نرسیده است و ما از این جهت از وزیر گلایمندیم که به مسائل کلیدی توجهی نکرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد:  انتظار ما از وزرا و دولت این است که به طرح های ما توجه بیشتری بکنند خصوصا" باغات و طرح های حاشیه زاینده رود که مورد بهره برداری قرار نگرفته و ما این مسئله را پیگیری و مطالبه می کنیم.

انتهای پیام/1020ج
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

شنبه ۷ دی ۱۳۹۸

ساعت:

۱۹:۴۸:۵۱

28 Dec 2019