۰
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۱
کد مطلب : ۴۲۴۴۵
با حضور نائب رئیس فدراسیون ورزش های همگانی:

مجمع انتخابات هیات ورزش های همگانی در چهارمحال و بختیاری برگزار شد

مجمع انتخابات هیات ورزش های همگانی در چهارمحال و بختیاری با حضور نائب رئیس فدراسیون ورزش همگانی کشور برگزار شد.
مجمع انتخابات هیات ورزش های همگانی در چهارمحال و بختیاری برگزار شد
به گزارش جهانبین نیوز، احمد گواری پیش از ظهر در مجمع انتخاب هیات ورزش های همگانی، در شهرکرد، اظهار کرد: وجود نیروی انسانی دلسوز، متخصص، متعهد یکی از اصلی ترین عوامل تاثیرگذار در ارتقا سطح کیفیت و توسعه ورزش همگانی است که تحقق این امر از بحث منابع مالی و برنامه ریزی مهم تر است.

گواری با اشره به اینکه لازم است که در مواردی از موازی کاری جلوگیری کرد، تاکید نمود: حرکت با  برنامه ریزی دقیق، صحیح و مناسب و همچنین توجه و رسیدگی به کمیته ها و شهرستان ها می تواند در تحقق اهداف تاثیر بسزتیی داشته باشد.

وی استفاده مطلوب از ظرفیت ها را توسط یک نیروی مجرب امری بسیار مهم در راستای افزایش کیفیت در هر عرصه ای، برشمرد.

نائب رئیس فدراسیون ورزش هاب همگانی گفت: طی سال جاری فعالیت کمیته همگانی در اکثر رشته های ورزشی بیش از گذشته است و با اعتباراتی که تحت عنوان همگانی در اختیار این فدراسیون قرار می گیرد، انتظار می رود تا شاهد پیشرفت های بسیاری در توعه همگانی رشته های مختلف باشیم.

وی یادآور شد : جذب و مشارکت مردم در ورزش های همگانی بسیار حائز اهمیت است و  برگزاری جشنواره‌های مختلف و ورزش های محلات در تحقق این مهم نقش مهمی خواهد داشت.

گواری با اشاره به اینکه تقبل چنین مسئولتی در شرایط کنونی بسیار سنگین و دشوار است، تصریح کرد: کاندیدها و افرادی که منتصب به مسئولیتی می شوند، شهامت خود را نشان داده اند و می بایست با تمام توان در راستای رفع مشکلات ورزشکاران و برآورده کردن نیاز هایشان گام بردارند.
 
نائب رئیس فدراسبون ورزش همگانی کشور گفت:  استان چهارمحال و بختیاری در تمام رشته ها به لحاظ کلاس ورزشی و افراد شاخص در کشور ستودنی است و امید است که در ورزش های همگانی این استان نیز مانند رشته های دیگر در کشور حرفی برای گفتن داشته باشد.

با برگزاری مجمع انتخابات هیات ورزش همگانی چهارمحال وبختیاری و درپایان رقابت 5کاندیدا، مرتضی محمدیان دهکردی برصندلی ریاست هیات نشست.

این مجمع انتخابات با حضور نایب رییس فدراسیون برگزار و محمدیان با رای اعضا و برای 4 سال به عنوان رییس هیات استان انتخاب شد.

پیش از این سید سعید زمانیان مسئولیت هیات را بر عهده داشت.

انتهای پیام/1028ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

يکشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۸

ساعت:

۲۰:۰۲:۰۸

14 Jul 2019