۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸
کد مطلب : ۴۲۴۱۰
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال وبختیاری:

کارکنان مراکز درمانی حق ارتباط مستقیم با رسانه ها را ندارند

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: هیچ پرسنلی حق ورود و ارتباط مستقیم با رسانه ها را نداشته و این وظیفه و رسالت روابط عمومی دانشگاه بوده است.
کارکنان مراکز درمانی حق ارتباط مستقیم با رسانه ها را ندارند
محسن درخشان معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری در گفت وگو  با جهانبین نیوز برخورد مستقیم پرسنل بیمارستان با خبرگزاری ها را کاری ناشایست اعلام واظهار کرد:  نارضایتی های مردم به صورت کارشناسی بررسی و به موارد رسیدگی می شود.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ما در خصوص عدم پاسخگویی چهار روزه پزشک به بیمار گفت: در خصوص این مورد اطلاعی نداشته و نمی توانم موردی پاسخگو باشم.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال وبختیاری با بیان اینکه یکی از ایرادات پزشکان ما عدم معرفی خود در هنگام ویزیت است، خاطر نشان کرد: به دلیل کامل نبودن زنجیره درمان دراستان ممکن است ویزیت توسط پزشک فوق تخصص یک یا دو روز دیر تر صورت پذیرد اما سایر پزشکان در مرحله اول و نگاه اورژانسی بررسی می شود.

درخشان ورود پرنسل و برخورد با رسانه ها را امری نادرست دانست و گفت: هیچ پرسنلی حق ورود و ارتباط مستقیم با رسانه ها را نداشته و این وظیفه و رسالت روابط عمومی دانشگاه بوده است.

انتهای پیام/1022ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸

ساعت:

۰۰:۵۰:۴۵

30 Dec 2019