:23'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['func'] = 'Get_Mobile_Footer'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['prms'] = '0'; ?>:23'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['func'] = 'Get_Mobile_Footer'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['prms'] = '0'; ?> كشف بیش از 19 کیلوگرم تریاک در بروجن | جهان بین
۰
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳
کد مطلب : ۴۲۲۲۷
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری خبر داد

كشف بیش از 19 کیلوگرم تریاک در بروجن

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: با هوشياري ماموران بیش از 19 كيلوگرم تریاک در شهرستان بروجن، كشف شد.
كشف بیش از 19 کیلوگرم تریاک در بروجن
سلیمان ریاحی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: در پي دريافت خبري مبني‌بر اینکه یک قاچاقچی قصد توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان بروجن را دارد بلافاصله ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان بروحن وارد عمل شدند.

وي افزود: پس از اقدامات اطلاعاتی و هماهنگی با مقام قضائی متهم شناسائی و دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه وی 19 کیلو و 500 گرم تریاک کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری در پايان با اشاره به معرفي متهم به مرجع قضائي بیان داشت: برخورد قانوني با سوداگران مرگ توسط پليس چهارمحال و بختياري در سال جاري با قاطعيت دنبال مي‌شود.

انتهای پیام/1026ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

يکشنبه ۸ دی ۱۳۹۸

ساعت:

۲۱:۱۹:۲۰

29 Dec 2019