۰
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۴
کد مطلب : ۴۲۱۳۵
هم‌زمان با ماه مبارک رمضان انجام شد:

جذب ۵۰۰ حامی جدید برای ایتام و فرزندان محسنین چهارمحال و بختیاری

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: با آغاز ماه مبارک رمضان ۵۰۰ حامی جدید برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین استان ثبت‌نام کرده‌اند که تعداد این حامیان در حال افزایش است.
جذب ۵۰۰ حامی جدید برای ایتام و فرزندان محسنین چهارمحال و بختیاری
به گزارش جهانبین نیوز ؛  علی ملک پور مدیر کل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری با اشاره به راه‌اندازی ۶۰ پایگاه حامی‌یابی در مساجد، حسینیه‌ها و مراکز نیکوکاری استان بیان کرد: پایگاه‌های حامی‌یابی مساجد و حسینیه‌ها در شب‌های قدر فعال هستند اما فعالیت این پایگاه‌ها در مراکز نیکوکاری تا پایان ماه رمضان ادامه دارد.

وی افزود: ۴۶۲۳ نفر از فرزندان تحت حمایت کمیته امداد استان در سامانه‌های محسنین و اکرام ایتام ثبت‌نام شده‌اند که ۴۳۶ نفر از فرزندان محسنین بدون حامی مالی هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان بابیان اینکه فرزندان محسنین دارای سرپرست هستند اما پدر خانواده علیرغم میل باطنی‌اش به دلیل کهولت سن، بیماری و از کارافتادگی و یا علل دیگر، توان اداره زندگی را ندارد ادامه داد: دریافتی فرزندان دارای حامی مالی از ۲۰ هزار تومان است به همین علت می‌طلبد تعداد حامیان فرزندان محسنین و ایتام افزایش یابد.

ملک پور اضافه کرد: نیکوکاران علاقه‌مند به مشارکت در «طرح محسنین» و «اکرام ایتام» می‌توانند با مراجعه به سایت emdad.ir/ekram و mohsenin.ir یا ادارات کمیته امداد در سطح استان در این طرح ثبت‌نام کنند و با پرداخت ماهیانه حداقل ۵۰ هزار تومان سهمی در رشد و بالندگی این خانواده‌ها داشته باشند.

انتهای پیام 1020ج
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸

ساعت:

۰۱:۲۳:۲۰

30 Dec 2019